Szia Marcsi!
Lehet idén sem úszol meg minket???Kezdeném ott,hogy gyakran álmodok a szigettel,és úgy néz(nézett) ki csak jövőre mennék vissza,de idén sem kizárt,viszont nagy csapat lenne,kb10fő..Lenne olyan kérdésem,miután van aki nem bírja a buszt,és repülővel jönne,tud nálatok szállást foglalni?És tudod melyik utazási iroda foglalkozik repülős úttal??Jövő héttől rá állok az ügyre körbeszaglászom a témát..De jó lenne visszatérni a paradicsomba!!!Gondolom te már sütkérezel a görög napon..Puszi!
Szia Zoli:)
Szeretettel várlak benneteket az idén is Zoli:) sajnos a repjegyet egyénileg vagy nálunk a:
[email protected] kellene leleveleznetek.Athéni átszállással van csak szerintem de nézzetek vagy kérdezzetek utána.
Már szép színem van:) de ez a kirándulásokon elkerülhetetlen:)
Nagyon örülnék ha sikerülne jönnötök az idén is:)
mill.puszi addig is :Marcsi