(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-12 12:07:31
tóth zoltán írta ekkor: 2011-06-12 10:13:53
Szia Marcsi! Lehet idén sem úszol meg minket???Kezdeném ott,hogy gyakran álmodok a szigettel,és úgy néz(nézett) ki csak jövőre mennék vissza,de idén sem kizárt,viszont nagy csapat lenne,kb10fő..Lenne olyan kérdésem,miután van aki nem bírja a buszt,és repülővel jönne,tud nálatok szállást foglalni?És tudod melyik utazási iroda foglalkozik repülős úttal??Jövő héttől rá állok az ügyre körbeszaglászom a témát..De jó lenne visszatérni a paradicsomba!!!Gondolom te már sütkérezel a görög napon..Puszi!
Szia Zoli:) Szeretettel várlak benneteket az idén is Zoli:) sajnos a repjegyet egyénileg vagy nálunk a:[email protected] kellene leleveleznetek.Athéni átszállással van csak szerintem de nézzetek vagy kérdezzetek utána. Már szép színem van:) de ez a kirándulásokon elkerülhetetlen:) Nagyon örülnék ha sikerülne jönnötök az idén is:) mill.puszi addig is :Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-12 12:01:34
Szia Kata! Rajzon csak,ha rámész az alaprajzra és fölnagyítod.Pont a bejárat fölött található a szoba. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-12 12:01:29
Szia Kata! Rajzon csak,ha rámész az alaprajzra és fölnagyítod.Pont a bejárat fölött található a szoba. üdv:Marcsi
tóth zoltán Dátum: 2011-06-12 10:13:53
Szia Marcsi! Lehet idén sem úszol meg minket???Kezdeném ott,hogy gyakran álmodok a szigettel,és úgy néz(nézett) ki csak jövőre mennék vissza,de idén sem kizárt,viszont nagy csapat lenne,kb10fő..Lenne olyan kérdésem,miután van aki nem bírja a buszt,és repülővel jönne,tud nálatok szállást foglalni?És tudod melyik utazási iroda foglalkozik repülős úttal??Jövő héttől rá állok az ügyre körbeszaglászom a témát..De jó lenne visszatérni a paradicsomba!!!Gondolom te már sütkérezel a görög napon..Puszi!
Kata Dátum: 2011-06-11 19:37:22
Kedves Grandmarcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy az I. em. 16-os szobáról van-e kép itt az oédaéon? Válaszod köszönöm előre is. Kata