(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-09 07:16:52
Szia Zoli! Szerintem nem vészes a mi partszakaszunk sem, de ha úgy gondoljátok 4km-re van tőlünk a Mouvda beach hetente többször is le tuduk oda vitetni bárkit fürdőzni 6 €-ért... üdv:Marcsi
Dajka Zsuzsanna Dátum: 2011-06-08 18:27:35
Szia Marcsi! Elnézést, hogy ennyit nyaggatlak, de még egy kérdésem lenne. A leírásban az alaprajzon a 6-os és a 17-es szoba dupla ággyal van lerajzolva, de az online foglalás oldalon szimplának van feltüntetve. Kérlek, segíts eldönteni ezt a kardinális kérdést! /nekünk a szimpla lenne jó/ smile Köszönöm előre is!!! Üdv: Zsuzsa
Kis Zotlán Dátum: 2011-06-08 10:28:59
Szia Marcsi! Lenne még egy olyan kérdésem hogy Skalan vagy közelében van-e olyan partszakasz ahol lassan mélyül a viz? Csak mert köztünk is lenne olyan aki nem tud uszni. :(
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-08 06:50:15
Tóth Judit írta ekkor: 2011-06-07 21:23:39
Szia Marcsi! Szerencsésen hazaértünk, a tervezettnél kb. másfél-két órával korábban. Az úton minden rendben volt, kényelmes volt a busz, mindenki tudott pihenni, aludni is. Még egyszer köszi mindent és bocs a CD miatt. Nálunk megszólalt egyébként a lejátszóban, így biztos fel tudom majd venni és akkor jelentkezem. Üdv, Judit
Szia Judit! Örülök hogy éppségben hazaértetek:) Remélem hogy sikerül átvenned,magadnak is :) emlékezetes cd lessz:) persze várom ,majd valamelyik sofőrünkkel kül vissza kérlek.További szép nyarat! Üdv:Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-08 06:47:43
Dajka Zsuzsanna írta ekkor: 2011-06-07 18:51:08
Kedves Marcsi! Még néhány dologgal zaklatnálak. 1. az egyik kedves utitársam, aki még bohó és fiatal:)) az iránt érdeklődne, hogy van-e táncolós, bulizós hely Skalán? 2. mivel a csapataból nem mindenki tud rendesen úszni, az is kérdés lenne, hogy milyen gyorsan mélyül a víz a parton? Köszönöm előre is! Üdv: Zsuzsa smile
Kedves Zsuzsa! Van több koktélozó zenés hely,karaoke bar, disco is ,szerintem minden korosztálynak van hely szórakozásra. A víz kb.-4 lépésnél már úszható ,tehát óvatosan mennek bele az úszni nem tudók! üdv:Marcsi