(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-06-07 21:23:39
Szia Marcsi! Szerencsésen hazaértünk, a tervezettnél kb. másfél-két órával korábban. Az úton minden rendben volt, kényelmes volt a busz, mindenki tudott pihenni, aludni is. Még egyszer köszi mindent és bocs a CD miatt. Nálunk megszólalt egyébként a lejátszóban, így biztos fel tudom majd venni és akkor jelentkezem. Üdv, Judit
Dajka Zsuzsanna Dátum: 2011-06-07 18:51:08
Kedves Marcsi! Még néhány dologgal zaklatnálak. 1. az egyik kedves utitársam, aki még bohó és fiatal:)) az iránt érdeklődne, hogy van-e táncolós, bulizós hely Skalán? 2. mivel a csapataból nem mindenki tud rendesen úszni, az is kérdés lenne, hogy milyen gyorsan mélyül a víz a parton? Köszönöm előre is! Üdv: Zsuzsa smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-07 12:58:36
Dajka Zsuzsanna írta ekkor: 2011-06-06 19:32:34
Szia Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy a Hermes ap. milyen messze található a központtól? Válaszodat előre is köszönöm! Üdv: Zsuzsa
Szia Zsuzsa! A Hermes szállásunktól 5 perc séta a központ.Bicikliről nem tudok de utána érdeklődök neked hogy tart-e valaki. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-07 12:58:30
Dajka Zsuzsanna írta ekkor: 2011-06-06 19:32:34
Szia Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy a Hermes ap. milyen messze található a központtól? Válaszodat előre is köszönöm! Üdv: Zsuzsa
Szia Zsuzsa! A Hermes szállásunktól 5 perc séta a központ.Bicikliről nem tudok de utána érdeklődök neked hogy tart-e valaki. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-07 12:54:14
Kis Zotlán írta ekkor: 2011-06-06 15:27:33
Szia Marcsi! Lenne még egy olyan kérdésem, hogy a Myrtos beachre van busz járat? Illetve itt is engédelyezik azt hogy a robogon 2 fő legyen?
Szia Zoli! Nincs külön buszjárat a Myrtosra viszont mi csoportosan minden kedden kirándulunk oda , reggel 9-től 14:00-ig és AG:Efimiába is ellátogatunk utána egy séta erejéig.15€/fő A motoron engednek 2 főt közlekedni itt a szigeten de csak akkor ha jártas a motor vezetésben ! üdv:Marcsi