Szia Marcsi!
Szerencsésen hazaértünk, a tervezettnél kb. másfél-két órával korábban. Az úton minden rendben volt, kényelmes volt a busz, mindenki tudott pihenni, aludni is. Még egyszer köszi mindent és bocs a CD miatt. Nálunk megszólalt egyébként a lejátszóban, így biztos fel tudom majd venni és akkor jelentkezem. Üdv, Judit