Szia azt szeretnénk megkérdezni amitmég nem olvastam hogy hány fokos mosta viz, és hogy tapasztalat mit mutat hónapvégére mennyit emelkedik a hőfok.
Mi elsején indulunk,és kiváncsiak lennénk hogy körübelül mikora ér oda a busz délelőt vagy délután gondoljuk a komptól is függ.
előre is köszönjük a válaszod válaszotokat.
Üdv Viki.
Szia Viktória!
A víz hőmérséklete most kb:22-23 fokos de mivel az időjárás világszerte válltozó a megszokottól ,így én sem tudom megjósolni hogy mennyit fog emelkedni mikorra jöttök:)Ide Skalaba reggel 10-re értek be görög idő szerint.
Szeretettel várlak benneteket:)
üdv:Marcsi