(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-06-07 12:54:08
Kis Zotlán írta ekkor: 2011-06-06 15:27:33
Szia Marcsi! Lenne még egy olyan kérdésem, hogy a Myrtos beachre van busz járat? Illetve itt is engédelyezik azt hogy a robogon 2 fő legyen?
Szia Zoli! Nincs külön buszjárat a Myrtosra viszont mi csoportosan minden kedden kirándulunk oda , reggel 9-től 14:00-ig és AG:Efimiába is ellátogatunk utána egy séta erejéig.15€/fő A motoron engednek 2 főt közlekedni itt a szigeten de csak akkor ha jártas a motor vezetésben ! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-07 12:49:03
Tóth Viktória írta ekkor: 2011-06-06 10:59:53
Szia azt szeretnénk megkérdezni amitmég nem olvastam hogy hány fokos mosta viz, és hogy tapasztalat mit mutat hónapvégére mennyit emelkedik a hőfok. Mi elsején indulunk,és kiváncsiak lennénk hogy körübelül mikora ér oda a busz délelőt vagy délután gondoljuk a komptól is függ. előre is köszönjük a válaszod válaszotokat. Üdv Viki.
Szia Viktória! A víz hőmérséklete most kb:22-23 fokos de mivel az időjárás világszerte válltozó a megszokottól ,így én sem tudom megjósolni hogy mennyit fog emelkedni mikorra jöttök:)Ide Skalaba reggel 10-re értek be görög idő szerint. Szeretettel várlak benneteket:) üdv:Marcsi
Dajka Zsuzsanna Dátum: 2011-06-07 10:52:06
Kedves Marcsi! Még egy kérdésem lenne. Van lehetőség kerékpár bérlésre és esetleg mennyibe kerül? Köszönöm előre is a választ. smile Üdv: Zsuzsa
Dajka Zsuzsanna Dátum: 2011-06-06 19:32:34
Szia Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy a Hermes ap. milyen messze található a központtól? Válaszodat előre is köszönöm! Üdv: Zsuzsa
Kis Zotlán Dátum: 2011-06-06 15:27:33
Szia Marcsi! Lenne még egy olyan kérdésem, hogy a Myrtos beachre van busz járat? Illetve itt is engédelyezik azt hogy a robogon 2 fő legyen?