(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóth Viktória Dátum: 2011-06-06 10:59:53
Szia azt szeretnénk megkérdezni amitmég nem olvastam hogy hány fokos mosta viz, és hogy tapasztalat mit mutat hónapvégére mennyit emelkedik a hőfok. Mi elsején indulunk,és kiváncsiak lennénk hogy körübelül mikora ér oda a busz délelőt vagy délután gondoljuk a komptól is függ. előre is köszönjük a válaszod válaszotokat. Üdv Viki.
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-05 11:28:50
Szia Tamás! Nem szükséges a nemzetközi jogosítvány,elég a magyar is. üdv:Marcsi
Szántai Tamás Dátum: 2011-06-05 09:18:21
jogositvány ügyben érdeklődnék,elég-e a magyar,vagy kell nemzetközi jogositvány is?Köszi!
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-04 07:51:32
Kedves Rudolf! A szigetekre két hétre érdemes jönni mivel főleg itt a Jon szigetek legnagyobbikán bőven van látni való...Jó nyarat kívánok otthon is nektek és remélem majd még ide is vissza juttok a szép Kefaloniára:) Sajnálom hogy a shopra nem sok időtök maradt:( üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-04 07:47:15
Szia Zoltán! A Hermes szállásunk kb.300m-re található a tengerparttól kb 6€ a szett napernyő nyugággyal egész napra.Minden apartmanunk jó:) én mind a hármat kedvelem de a Hermesben lakom a vendégekkel...ott van free wifi is. üdv:Marcsi