Szia azt szeretnénk megkérdezni amitmég nem olvastam hogy hány fokos mosta viz, és hogy tapasztalat mit mutat hónapvégére mennyit emelkedik a hőfok.
Mi elsején indulunk,és kiváncsiak lennénk hogy körübelül mikora ér oda a busz délelőt vagy délután gondoljuk a komptól is függ.
előre is köszönjük a válaszod válaszotokat.
Üdv Viki.