Szia Marcsi!!3kérdésem lenne:-lehet-e venni Skalában Kefalóniáról szóló útikönyvet és hol?
-milyen a tengerpart homokos vagy kavicsos?vigyünk úszócipőt magunkkal?
-azt hallottam hogy kedvezőbb árfolyamon lehet bankkártyával fizetni,mint készpénzzel..ma nálunk 1EUR=269Ft.általában elfogadják az élelmiszerboltok a kártyás fizetést?? válaszodat előre is köszönöm:Hajni
Kedves Hajnalka!
Van több bankautómata is itt Skalán, a forintot itt nem ismerik,nem lehet válltani,de a többi valutával és a legtöbb helyen bankkártyával lehet fizetni.Utiköny nincs Kefaloniáról , itt csak görög angol vagy más nyelveken lehet kapni csak.
Ha van úszócibőd beteheted ,de sem tengerisüni ( csak a kikötőkben sziklákon )sem medúza itt nem található.
üdv:Marcsi