(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Méry Rudolf Dátum: 2011-06-02 20:44:00
Szia Marcsi! Fájó szívvel gondolunk vissza a nyaralásra, mert sajnos rövid volt az egy hét. Köszönünk minden segítséget, tájékoztatást.Ha szóvá lehetne tenni valahol visszafele egy kicsit több időt adjanak a sofőrök a pihenésre.A macedón határon a shopra és wc-re,20 perc volt és volt, hogy csak 15 percet kaptunk a wc-re.Három Grandos busz jött konvojban és pár perc eltéréssel áltak meg a benzinkutnál, hát aki lassú volt nem dicsérték meg a soförök.További jó munkát , jó időt és mindenkinek jó nyaralást.
Kis Zotlán Dátum: 2011-06-02 09:00:55
Szia! Még egy kérdés lenne. Hermes körüli parton napernyő és nyugágyak bérelhetőek-e? Ha igen mennyibe kerülnek 2 főre? Köszi
Kis Zotlán Dátum: 2011-06-02 08:38:04
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-06-01 18:08:08
Szia Zoltán! Az árak válltozóak júliusban kb:120€ 3 napra az autó bérlése. A Hermes apartman körül nincsen strand:) de egyforma minőségű a széles tengerpartunk, nagyszemű homokos ,kavicsos Skalán ... üdv:Marcsi
SZia! Még lenne egy olyan kérdésem, hogy a stand az kb mennyire van a Hermestöl? Ezt milyen apartmannak tartod? Te melyiket ajánlod a legjobban? Köszi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-01 18:12:31
Harainé Nagy Hajnalka írta ekkor: 2011-06-01 15:52:01
Szia Marcsi!!3kérdésem lenne:-lehet-e venni Skalában Kefalóniáról szóló útikönyvet és hol? -milyen a tengerpart homokos vagy kavicsos?vigyünk úszócipőt magunkkal? -azt hallottam hogy kedvezőbb árfolyamon lehet bankkártyával fizetni,mint készpénzzel..ma nálunk 1EUR=269Ft.általában elfogadják az élelmiszerboltok a kártyás fizetést?? válaszodat előre is köszönöm:Hajni
Kedves Hajnalka! Van több bankautómata is itt Skalán, a forintot itt nem ismerik,nem lehet válltani,de a többi valutával és a legtöbb helyen bankkártyával lehet fizetni.Utiköny nincs Kefaloniáról , itt csak görög angol vagy más nyelveken lehet kapni csak. Ha van úszócibőd beteheted ,de sem tengerisüni ( csak a kikötőkben sziklákon )sem medúza itt nem található. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-06-01 18:08:08
Kis Zotlán írta ekkor: 2011-06-01 11:58:17
Szia Marcsi! Lenne egy olyan kérdésem, hogy szeretnék autót bérelni majd 2 - 3 napra július közepén. Ez általában mennyibe szokott kerülni? Hermes apartman körül milyen a strand? Köszi! Várom a válaszod!
Szia Zoltán! Az árak válltozóak júliusban kb:120€ 3 napra az autó bérlése. A Hermes apartman körül nincsen strand:) de egyforma minőségű a széles tengerpartunk, nagyszemű homokos ,kavicsos Skalán ... üdv:Marcsi