Kedves Marcsi!
A Hermesben adnak törölközőt vagy vigyünk magunkkal?
Köszönöm.
Timi
Szia Timi!
Minden házunknál adnak törölközőt! De a partra hozzatok:)
üdv:Marcsi
Harainé Nagy Hajnalka Dátum: 2011-06-01 15:52:01
Szia Marcsi!!3kérdésem lenne:-lehet-e venni Skalában Kefalóniáról szóló útikönyvet és hol?
-milyen a tengerpart homokos vagy kavicsos?vigyünk úszócipőt magunkkal?
-azt hallottam hogy kedvezőbb árfolyamon lehet bankkártyával fizetni,mint készpénzzel..ma nálunk 1EUR=269Ft.általában elfogadják az élelmiszerboltok a kártyás fizetést?? válaszodat előre is köszönöm:Hajni
Kis Zotlán Dátum: 2011-06-01 11:58:17
Szia Marcsi!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy szeretnék autót bérelni majd 2 - 3 napra július közepén. Ez általában mennyibe szokott kerülni?
Hermes apartman körül milyen a strand?
Köszi! Várom a válaszod!
Ágica Dátum: 2011-06-01 09:34:24
Sziasztok! Nincs olyan, aki idén Kefaloniára megy autóval június utolsó hetében, és szüksége lenne még 2 személyre?? A benzinköltség, pályadíj, egyéb költségek ránk eső részét természetesen kifizetnénk, de a párom nem bírja a buszozást!
Ágica Dátum: 2011-06-01 09:34:18
Sziasztok! Nincs olyan, aki idén Kefaloniára megy autóval június utolsó hetében, és szüksége lenne még 2 személyre?? A benzinköltség, pályadíj, egyéb költségek ránk eső részét természetesen kifizetnénk, de a párom nem bírja a buszozást!