Szia Marcsi!A híradások tele vannak a "mérgező uborka"- sztorival!:( Sajnos, csak a németországi és magyar helyzetet ecsetelik, más országról nem esik szó!Mivel Görögországban is elég sok uborkát szoktunk enni, érdeklődöm, hogy van-e információd az ottani uborkák származásával kapcsolatban:bátran ehetünk bárhol, vagy oda kell figyelnünk?Válaszod előre is köszönöm! Hamarosan érkezünk!!!:):):) Üdv:Magdi