(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Skarupa Tímea Dátum: 2011-05-31 15:49:03
Kedves Marcsi! A Hermesben adnak törölközőt vagy vigyünk magunkkal? Köszönöm. Timi
Sajti-Faragó Magdolna Dátum: 2011-05-30 15:02:21
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-05-30 06:22:53
Kedves Magdi! Itt görög kígyóuborkák vannak :) no panic:) Szeretettel Várlak benneteket! jó utat! üdv:Marcsi
Rendben, köszönjük szépen!:)Már alig várjuk, hogy ott legyünk!!!Üdv:Magdi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-30 06:22:53
Kedves Magdi! Itt görög kígyóuborkák vannak :) no panic:) Szeretettel Várlak benneteket! jó utat! üdv:Marcsi
Sajti-Faragó Magdolna Dátum: 2011-05-29 22:52:09
Szia Marcsi!A híradások tele vannak a "mérgező uborka"- sztorival!:( Sajnos, csak a németországi és magyar helyzetet ecsetelik, más országról nem esik szó!Mivel Görögországban is elég sok uborkát szoktunk enni, érdeklődöm, hogy van-e információd az ottani uborkák származásával kapcsolatban:bátran ehetünk bárhol, vagy oda kell figyelnünk?Válaszod előre is köszönöm! Hamarosan érkezünk!!!:):):) Üdv:Magdi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-26 09:02:03
Szia Márk! Egyénileg jöttök ezek szerint..a voucheren rajta lessz a teló számom amit az irodától kaptok de itt a honlapunkon Kefaloniánál is megtalálod a számomat..azon csörgessetek meg ha ideértetek Skala-ra:) Szeretettel várlak benneteket,jó utat! Üdv:Marcsi:)