(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-05-26 08:58:26
írta ekkor: 2011-05-25 10:28:57
Sziasztok ! Klímáért minden esetben fizetni kell a helyszínen, vagy csak használat esetén ? (20 €/hét) Üdv: Csaba
Szia Csaba! Csak ha kértek klímát akkor kaptok..ha nem kértek nem kell fizetni ez evidens. üdv:Marcsi
Újfalvi Márk Dátum: 2011-05-25 15:50:24
Sziasztok ! Szia Marcsi ! Mi június 11-én szombaton érkezünk hozzátok 4-en.Már nagyon várjuk. Veled hogy a legegyszerűbb felvenni ott a kapcsolatot ? Köszi
Dátum: 2011-05-25 10:28:57
Sziasztok ! Klímáért minden esetben fizetni kell a helyszínen, vagy csak használat esetén ? (20 €/hét) Üdv: Csaba
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-24 21:48:06
Szia Zsuzsa! Kb:220 € lessz egy hétre. Marcsi
Szatmáriné Zsuzsa Dátum: 2011-05-24 07:35:23
Szia Marcsi! Köszi a gyors választ, mindenképpen jelentkezem. Csak egy megközelítő árat szerettem volna, a kalkulálás végett. Esetleg valaki ha tud tavalyról megköszönöm a segítségét. Jó nyaralást, szép időt mindenkinek! Üdv: Zsuzsa