Sziasztok ! Klímáért minden esetben fizetni kell a helyszínen, vagy csak használat esetén ? (20 €/hét) Üdv: Csaba
Szia Csaba!
Csak ha kértek klímát akkor kaptok..ha nem kértek nem kell fizetni ez evidens.
üdv:Marcsi
Újfalvi Márk Dátum: 2011-05-25 15:50:24
Sziasztok ! Szia Marcsi !
Mi június 11-én szombaton érkezünk hozzátok 4-en.Már nagyon várjuk. Veled hogy a legegyszerűbb felvenni ott a kapcsolatot ? Köszi
Dátum: 2011-05-25 10:28:57
Sziasztok ! Klímáért minden esetben fizetni kell a helyszínen, vagy csak használat esetén ? (20 €/hét) Üdv: Csaba
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-24 21:48:06
Szia Zsuzsa!
Kb:220 € lessz egy hétre.
Marcsi
Szatmáriné Zsuzsa Dátum: 2011-05-24 07:35:23
Szia Marcsi! Köszi a gyors választ, mindenképpen jelentkezem. Csak egy megközelítő árat szerettem volna, a kalkulálás végett. Esetleg valaki ha tud tavalyról megköszönöm a segítségét. Jó nyaralást, szép időt mindenkinek! Üdv: Zsuzsa