(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-05-23 19:36:14
Szia Zsuzsa! Megoldható természetesen, júli 5 .-én egy megerősítő foglalást írsz az e-mailomra : [email protected] és biztosra lefoglalom és az árat is megírom neked. üdv:Marcsi
Szatmáriné Zsuzsa Dátum: 2011-05-23 17:18:26
Szia Marcsi! juli 8.-án megyünk, szeretném kérdezni, megoldható-e, hogy vasárnap már legyen bérelt kocsink? Esetleg egy középkategóriás 1,2.-es cm3 árat 6 napra? Előre is köszi. Zsuzsa
Saci Illésné Dátum: 2011-05-22 20:18:55
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-05-22 17:39:13
Szia Saci! Beszéltem velük telón: Szombaton aznap amikor jöttök reggel ,tehát szombatonként reggel Lefkada-Vassiliki-ből csak reggel 9-kor van hajó Kefalonia -Fiscardóba ami 8:50 /felnőtt jegy..az autó 4,25m alatt 37 €-ba kerül.Ez az út szerintem a legrövidebb egyéni utasoknak. Lefkada-Vassilikiből -Kefaloniára -Samiba van még 18:15-kor komphajó..ennek az árát sajna nem tudom de ha érdekel utánna nézhetek. Szeretettel várlak benneteket:Marcsi:)
ok! nagyon szépen köszi Marcsi így már rendben lesz mégegyszer köszike......
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-22 17:39:13
Saci Illésné írta ekkor: 2011-05-22 16:07:36
Szia Marcsi! Sziasztok mindenki! 06.04.-én érkezünk Skala- Renieri szállásra 4.-en. Egyénileg, autóval utazunk, s nézem a kompjáratokat, van a neten WEST FERRY társaság Vasiliki-Fiskardo menetrend, de áprilisban tették fel, s a junius nem szerepel rajta.- s ott szombaton csak egy, a 09.00 h.-ás járat van feltüntetve. Lehetséges, hogy nem változik. Tanácsra szorulok, merre, hogy a jobb? A WEST FERRY -n azt írják ajánlott a foglalás. Killini menetrendet meg nem is találok, ha Neked lenne ilyen esetleg? Ami itt van a honlapotokon én azt nem értem. Köszi. Üdv.Saci Illésné
Szia Saci! Beszéltem velük telón: Szombaton aznap amikor jöttök reggel ,tehát szombatonként reggel Lefkada-Vassiliki-ből csak reggel 9-kor van hajó Kefalonia -Fiscardóba ami 8:50 /felnőtt jegy..az autó 4,25m alatt 37 €-ba kerül.Ez az út szerintem a legrövidebb egyéni utasoknak. Lefkada-Vassilikiből -Kefaloniára -Samiba van még 18:15-kor komphajó..ennek az árát sajna nem tudom de ha érdekel utánna nézhetek. Szeretettel várlak benneteket:Marcsi:)
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-22 17:09:53
Tóth László írta ekkor: 2011-05-22 10:38:56
Szia Marcsi! Tavaly nem figyeltem, hogy pénzváltó ($ -> €) van e Skalaban? Köszi! Üdv: Lac
Szia Laci! Van természetesen válltó,csak egyedül a forintunkat nem válltják itt be. €-ra,$ ,fontot,frankot is válltanak. Üdv:Marcsi