(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Saci Illésné Dátum: 2011-05-22 16:09:58
valaki még renieribe? 06.04.-től smile
Saci Illésné Dátum: 2011-05-22 16:07:36
Szia Marcsi! Sziasztok mindenki! 06.04.-én érkezünk Skala- Renieri szállásra 4.-en. Egyénileg, autóval utazunk, s nézem a kompjáratokat, van a neten WEST FERRY társaság Vasiliki-Fiskardo menetrend, de áprilisban tették fel, s a junius nem szerepel rajta.- s ott szombaton csak egy, a 09.00 h.-ás járat van feltüntetve. Lehetséges, hogy nem változik. Tanácsra szorulok, merre, hogy a jobb? A WEST FERRY -n azt írják ajánlott a foglalás. Killini menetrendet meg nem is találok, ha Neked lenne ilyen esetleg? Ami itt van a honlapotokon én azt nem értem. Köszi. Üdv.Saci Illésné
Tóth László Dátum: 2011-05-22 10:38:56
Szia Marcsi! Tavaly nem figyeltem, hogy pénzváltó ($ -> €) van e Skalaban? Köszi! Üdv: Lac
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-20 17:58:57
Kedves Magdika! Eléri a busz a reggel 8.órás kompot .A kompjegy 20 €/fő oda-vissza. üdv:Marcsi
Sajti-Faragó Magdolna Dátum: 2011-05-19 19:05:29
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-05-18 17:38:19
Kedves Magdika! A gyroszosunknál csak a mi utasainknál 2,20 helyett elvitel esetén 2€-ért vihetjük a gyroszt pitában, a nagy adag ami álltalában 2 fős adag 7:50 helyett 7 €-ért vihetjük haza és fogyaszthatjuk el .Az árak megeggyeznek álltalában a tavalyival mindenhol...fogyelnek arra hogy a vállság miatt senkit se rémítsenek el az árak:)a robogók 10-15 € árakon mozognak.. üdv:Marcsi
Szia Marcsi!Köszönjük szépen a válaszokat!Még eszembe jutott valami:úgy láttuk, a kompok 2x indulnak naponta, 08-kor és 16-kor Kefaloniára.A busz odaér a 08 órás indulásra?Mennyibe fog kerülni oda-vissza?Köszi!Üdv: Magdi