Szia Csaba!
Személyesen biztos hogy lenyűgözőbb a sziget,de bármi érdekel írd meg és szívesen válaszolok nektek:)
Szeretettel várlak benneteket:)
Üdv:Marcsi
Tóth Csaba Dátum: 2011-05-19 11:32:17
Szia Marcsi,mi júli utolsó hetében megyünk hozzátok 2-hétre egyénileg, a család már most bevan"sózva".Sok szépet és jót hallottunk és olvastunk Kefalóniáról,de talán személyesen még lenyűgözőbb lessz.A fórumot figyeljük biztos lessznek új információk.További szép napot.
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-18 17:47:02
Skarupa Tímea írta ekkor: 2011-05-18 16:39:50
Sziasztok kedves fórumozók, Marcsi!
Idén első alkalommal utazunk Kefalóniára, ezért lenne pár kérésem.
Van-e pénzautomata Skalan? Van-e lehetőség Quad bérlésre? A Hermesben adnak-e törölközőt vagy vigyünk magunkkal?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv.
Timi
Szia Timi, van több pénzautómata Skalán:)
Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-18 17:44:46
Harainé Nagy Hajnalka írta ekkor: 2011-05-18 16:23:24
Szia Marcsi!
Kefalóniával kapcsolatban lenne néhány kérdésem:van-e hűtő a reniere apartmanban,
kb. mennyibe kerül a robogó bérlése. A katalógusban nem lszerepelt Zakinthos,mint fakultatív program, viszont a weboldalon igen,akkor lehet menni vagy sem? válaszodat előre is köszönöm:Hajni
szia Hajni:)
Van hűtő törölköző is de quad sajna nincs...sajna Zakynthoszra szerdánként megyünk:)
üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-18 17:43:09
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-05-18 09:47:30
Köszi Marcsi, csak sok felhő meg eső ne legyen - a többi semmitől sem riaszt vissza!
Üdv: Galgó
Szia Árpi:)
Majd beszélek Zeusz fejével és persze Posszeidonnal :) továbbítom a kéréseket:)
Jó fejek biztos hogy segítenek majd hogy jó idő legyen:) de péntektől igéret szerint már az lessz:)
üdv:Marcsi