Szia Marcsi!
Mi június 3.-án indulunk Kefalóniára, már nagyon-nagyon várjuk!
Tudnál nekünk némi információval szolgálni az ételárakról (pl. gyros, muszaka) illetve arról, hogy van-e lehetőség 50 cc robogó bérlésére és milyen áron?Előre is köszönjük!Üdv:Magdi
Kedves Magdika!
A gyroszosunknál csak a mi utasainknál 2,20 helyett elvitel esetén 2€-ért vihetjük a gyroszt pitában, a nagy adag ami álltalában 2 fős adag 7:50 helyett 7 €-ért vihetjük haza és fogyaszthatjuk el .Az árak megeggyeznek álltalában a tavalyival mindenhol...fogyelnek arra hogy a vállság miatt senkit se rémítsenek el az árak:)a robogók 10-15 € árakon mozognak..
üdv:Marcsi