(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-05-18 17:38:19
Sajti-Faragó Magdolna írta ekkor: 2011-05-17 20:58:43
Szia Marcsi! Mi június 3.-án indulunk Kefalóniára, már nagyon-nagyon várjuk! Tudnál nekünk némi információval szolgálni az ételárakról (pl. gyros, muszaka) illetve arról, hogy van-e lehetőség 50 cc robogó bérlésére és milyen áron?Előre is köszönjük!Üdv:Magdi
Kedves Magdika! A gyroszosunknál csak a mi utasainknál 2,20 helyett elvitel esetén 2€-ért vihetjük a gyroszt pitában, a nagy adag ami álltalában 2 fős adag 7:50 helyett 7 €-ért vihetjük haza és fogyaszthatjuk el .Az árak megeggyeznek álltalában a tavalyival mindenhol...fogyelnek arra hogy a vállság miatt senkit se rémítsenek el az árak:)a robogók 10-15 € árakon mozognak.. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-18 17:32:31
Méry Rudolf írta ekkor: 2011-05-17 20:17:42
Szia Marcsi! Olvasom a Hermesben nincs kávéfőző, azt kérdezném a Renieri-ben van vagy marad a nescafé? Pénteken indulunk addig melegítsétek a tengervizet, hogy tudjunk fürödni.Rudi.
Kedves Rudolf! A csoportos vízmelegítéssel nincs gond:)rajtunk nem múlik az hogy melegebb legyen a tenger vize:) Kávéfőző sajnos eggyik házunkban sincs így marad a nescafe vagy kávézókban a finomságos Frappé:) Jó utat nektek,várunk benneteket szeretettel:) Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-18 17:32:15
Méry Rudolf írta ekkor: 2011-05-17 20:17:42
Szia Marcsi! Olvasom a Hermesben nincs kávéfőző, azt kérdezném a Renieri-ben van vagy marad a nescafé? Pénteken indulunk addig melegítsétek a tengervizet, hogy tudjunk fürödni.Rudi.
Kedves Rudolf! A csoportos vízmelegítéssel nincs gond:)rajtunk nem múlik az hogy melegebb legyen a tenger vize:) Kávéfőző sajnos eggyik házunkban sincs így marad a nescafe vagy kávézókban a finomságos Frappé:) Jó utat nektek,várunk benneteket szeretettel:) Üdv:Marcsi
Skarupa Tímea Dátum: 2011-05-18 16:39:50
Sziasztok kedves fórumozók, Marcsi! smile Idén első alkalommal utazunk Kefalóniára, ezért lenne pár kérésem. Van-e pénzautomata Skalan? Van-e lehetőség Quad bérlésre? A Hermesben adnak-e törölközőt vagy vigyünk magunkkal? Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv. Timi
Harainé Nagy Hajnalka Dátum: 2011-05-18 16:23:24
Szia Marcsi! Kefalóniával kapcsolatban lenne néhány kérdésem:van-e hűtő a reniere apartmanban, kb. mennyibe kerül a robogó bérlése. A katalógusban nem lszerepelt Zakinthos,mint fakultatív program, viszont a weboldalon igen,akkor lehet menni vagy sem? válaszodat előre is köszönöm:Hajni