(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-05-18 09:47:30
Köszi Marcsi, csak sok felhő meg eső ne legyen - a többi semmitől sem riaszt vissza! Üdv: Galgó
Sajti-Faragó Magdolna Dátum: 2011-05-17 20:58:43
Szia Marcsi! Mi június 3.-án indulunk Kefalóniára, már nagyon-nagyon várjuk! Tudnál nekünk némi információval szolgálni az ételárakról (pl. gyros, muszaka) illetve arról, hogy van-e lehetőség 50 cc robogó bérlésére és milyen áron?Előre is köszönjük!Üdv:Magdi
Méry Rudolf Dátum: 2011-05-17 20:17:42
Szia Marcsi! Olvasom a Hermesben nincs kávéfőző, azt kérdezném a Renieri-ben van vagy marad a nescafé? Pénteken indulunk addig melegítsétek a tengervizet, hogy tudjunk fürödni.Rudi.
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-17 18:46:28
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-05-17 15:54:51
Marcsi! Nagyon hallgatsz az időről smile Tudnak napozni, fürdeni az első fecskék, vagy csak kirándulgatnak? A net szerint nem túl rózsás az időjárás.
Szia Árpi! Amit kérdeznek,amire kíváncsiak az utasok ,leendő vendégek arra válaszoltam eddig...de valóban, vártam a jobb időt hogy azzal tudjam a jövőheti utasokat biztatni. Az időjárás jelentés egész hétre 24 fokokat mutatott,vannak vendégeim akik minden nap úsznak napoznak,de ma fújt nagyon a szél...melegebbet pedig péntektől mond a jósunk:) de már a szép színe meg van mindenkinek:) van ki barna van aki piros:)de az angolok vörösek:) Üdv:Marcsi:)
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-17 18:40:02
Bariné Bellus Judit írta ekkor: 2011-05-17 10:16:40
Szép napokat minden nyaralónak! Azt szeretném megtudni, származott-e bármilyen bonyodalom abból, ha valaki nem útlevéllel, hanem személyivel utazott. Köszönettel: Judit
Kedves Judit! Végig jöttünk most idejövet a buszok útvonalán, Új tipusú Személy igazolvánnyal és nem volt gond sehol vele. üdv:Marcsi