Marcsi!
Nagyon hallgatsz az időről

Tudnak napozni, fürdeni az első fecskék, vagy csak kirándulgatnak? A net szerint nem túl rózsás az időjárás.
Szia Árpi!
Amit kérdeznek,amire kíváncsiak az utasok ,leendő vendégek arra válaszoltam eddig...de valóban, vártam a jobb időt hogy azzal tudjam a jövőheti utasokat biztatni.
Az időjárás jelentés egész hétre 24 fokokat mutatott,vannak vendégeim akik minden nap úsznak napoznak,de ma fújt nagyon a szél...melegebbet pedig péntektől mond a jósunk:)
de már a szép színe meg van mindenkinek:) van ki barna van aki piros:)de az angolok vörösek:)
Üdv:Marcsi:)