Ha lenne rá lehetőségem, már csak azon gondolkoznék, hogy újra Kefalónia vagy inkább egy ismeretlen uticél...
Addig is maradnak az emlékek, a képek és néha a fórumokba is beleolvasgatok!
Mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok, Marcsi neked pedig jó munkát!! De azért élvezd a szigetet is , ne csak dolgozz!!
Üdv, Zsuzsi, Békéscsabáról
Tudnak napozni, fürdeni az első fecskék, vagy csak kirándulgatnak? A net szerint nem túl rózsás az időjárás.
Ha lenne rá lehetőségem, már csak azon gondolkoznék, hogy újra Kefalónia vagy inkább egy ismeretlen uticél...
Addig is maradnak az emlékek, a képek és néha a fórumokba is beleolvasgatok!
Mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok, Marcsi neked pedig jó munkát!! De azért élvezd a szigetet is , ne csak dolgozz!!
Üdv, Zsuzsi, Békéscsabáról