(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-05-17 18:36:34
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2011-05-17 08:44:56
Idén más irányú terveink vannak, a nyaralás hátrébb csúszott a fontossági listán, de az biztos, hogy a tavalyi két hét életem egyik legjobb nyaralása volt!! smile smile smile Ha lenne rá lehetőségem, már csak azon gondolkoznék, hogy újra Kefalónia vagy inkább egy ismeretlen uticél... Addig is maradnak az emlékek, a képek és néha a fórumokba is beleolvasgatok! Mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok, Marcsi neked pedig jó munkát!! De azért élvezd a szigetet is , ne csak dolgozz!! smile smile smile Üdv, Zsuzsi, Békéscsabáról
Szia Zsuzsi! Neked is minden földi jót kívánok ,jó nyarat nektek!Remélem majd még sikerül visszajutnotok szép Kefaloniára:) Puszi nektek:Marcsi
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-05-17 15:54:51
Marcsi! Nagyon hallgatsz az időről smile Tudnak napozni, fürdeni az első fecskék, vagy csak kirándulgatnak? A net szerint nem túl rózsás az időjárás.
Bariné Bellus Judit Dátum: 2011-05-17 10:16:40
Szép napokat minden nyaralónak! Azt szeretném megtudni, származott-e bármilyen bonyodalom abból, ha valaki nem útlevéllel, hanem személyivel utazott. Köszönettel: Judit
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2011-05-17 08:44:56
Idén más irányú terveink vannak, a nyaralás hátrébb csúszott a fontossági listán, de az biztos, hogy a tavalyi két hét életem egyik legjobb nyaralása volt!! smile smile smile Ha lenne rá lehetőségem, már csak azon gondolkoznék, hogy újra Kefalónia vagy inkább egy ismeretlen uticél... Addig is maradnak az emlékek, a képek és néha a fórumokba is beleolvasgatok! Mindenkinek nagyon jó nyaralást kívánok, Marcsi neked pedig jó munkát!! De azért élvezd a szigetet is , ne csak dolgozz!! smile smile smile Üdv, Zsuzsi, Békéscsabáról
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-16 19:50:23
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2011-05-16 12:39:12
Kefalónia pedig természeti szépségekben bővelkedik. Gyönyörű a sziget, változatosak a partok, és olyan színek vannak hogy az ember nem hisz a saját szemének!! Egy biztos, ezen a szigeten vétek egy helyben ülni!! Menni, menni, menni és fürdeni... smile smile
Szia Zsuzsa! Nagyon örülök hogy neked is ez a benyomásod ,tapasztalatod Kefaloniáról:) üdv:Marcsi smile