(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-05-16 19:47:55
írta ekkor: 2011-05-16 17:33:15
Szia Marcsi!Azt szeretném kérdezni,hogy a Hermes apartmanba adnak-e ágyneműt,vagy vinni kell ?A másik kérdésem,hogy iható -e a csapviz a szigeten?
Szia Csilla! Nem kell ágyneműt hoznotok, a csap vizünk is iható,szigeti víz :) csak az érzékeny gyomrúaknak szoktam mondani hogy vegyenek palackos vizet... Én magam is iszom a csapvizet. üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-16 19:34:28
Horváth Györgyné írta ekkor: 2011-05-15 09:12:26
Kedves Marcsi ! Szeretném kérdezni, hogy a Hermesben van-e kávéfőző. Tudom, a piktogram szerint nincs, de hátha... Üdv. Éva
Szia Éva! Sajnos nincs kávéfőzőnk,de könnyű rászokni a görög Frappéra smile Én magam is nescafe-t fogyasztok...rádbízom hogy egy hetet kipróbálsz nescaféval vagy hoztok kis kotyogó kávéfőzőt :) üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-16 19:30:06
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-05-13 15:54:47
Szia Marcsi! Irigyellek. Azt írod: a "gyroszosunk" - akkor ez azt jelenti, hogy továbbra os él a 10% kedvezmény? Az első fecskéknek szép nyaralást, Neked jó munkát kívánok! És továbbra is várjuk a friss infókat (de nem vagyunk türelmetlenek). Üdv: Galgó (Kónyu)
Hello mindenkinek már innen végre a Hermes házból:) Árpi a válltozás annyi a gyroszosnál hogy elvitelnél van a kedvezmény csak ...de ez sem rossz...azt mondja hogy ennyit tud adni mivel a fő utcán több a bérleti díj..sajna ....de változatlanul nagyon finom minden náluk...és déli 12-től hajnalig lehet gyroszt fogyasztani mindennap:) üdv:)
Dátum: 2011-05-16 17:33:15
Szia Marcsi!Azt szeretném kérdezni,hogy a Hermes apartmanba adnak-e ágyneműt,vagy vinni kell ?A másik kérdésem,hogy iható -e a csapviz a szigeten?
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2011-05-16 12:39:12
Kefalónia pedig természeti szépségekben bővelkedik. Gyönyörű a sziget, változatosak a partok, és olyan színek vannak hogy az ember nem hisz a saját szemének!! Egy biztos, ezen a szigeten vétek egy helyben ülni!! Menni, menni, menni és fürdeni... smile smile