Kedves Marcsi ! Szeretném kérdezni, hogy a Hermesben van-e kávéfőző. Tudom, a piktogram szerint nincs, de hátha...
Üdv. Éva
Szia Éva!
Sajnos nincs kávéfőzőnk,de könnyű rászokni a görög Frappéra

Én magam is nescafe-t fogyasztok...rádbízom hogy egy hetet kipróbálsz nescaféval vagy hoztok kis kotyogó kávéfőzőt :)
üdv:Marcsi