Sziasztok fórumozók!Szeretnénk szállást foglalni Tolo-ba,de némi fenntartásokkal!A hely nagyon szépnek tűnik, de Kefalonia-Skala,is nagyon jonak láttszik.Melyiket válasszuk,merthogy tanácstalanok lettünk a látható képek alapján.Hol szebb a tengerpart?Látnivalók?Melyik városka a szebb,jobb?Ha volt már valaki mind kettő helyen szívesen vennénk ha némi infoval segítene a döntésben.Köszi mindenkinek,és jó pihenést a nyaralásra!
Tolo esetén a homokos part távolabb van, a település vége felé, viszont innen rengeteg látnivaló megközelíthető: Athén, a Korinthoszi csatorna, az ókor számos emléke a Peloponészosz félszigeten. Ellátogathattok Mükénébe, Epidavroszba. Ha látnivalókról van szó, nekem Tolo adta a legtöbbet. Kefanoniára idén megyünk. Bocsi, arról még nincs tapasztalatom.