(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-05-13 12:51:46
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-05-09 09:12:12
Várjuk az infókat (én személy szerint azt, hogy a tavalyi grilles hogy szuperál - amelyik a főutcára költözött). De minden más információra nagyon ki vagyunk éhezve. Szép nyarat smile
Hello Kefaloniarol:) Nagzon szep ido van es persze az angolok mar furdenek...sajnos internetunk hetfotol lessz a Hermesben .Minden rendben itt a szigeten mar sok leegett angol vendeggel talalkoztam:) Igy mar az elso csoportom is remelem folszerelkezett naptejjel:)25 fok van , de a tenger latvanya folulmulja az Egri homersekletet:)Estere kell csak egy hosszu ujju felso mert lehul estere azert a homerseklet! A gyroszosunk a foutcara koltozott a bank automata melle es nevet valtoztatva egy bohoc most az emblemaja...es termeszetesen valtozatlanul finom minden nala:) Semmi zavargas nincs a szigeten mindenkit szeretettel varunk:) AZ elso csoportom holnap erkezik meg:) Remelem kellemes utjuk lessz! Udv mindenkinek :Marcsi
Tóth Judit Dátum: 2011-05-12 20:51:05
Szia Marcsi! Remélem, szerencsésen megérkeztél a szigetre! Nézzük a híreket és hát Athénban igencsak "zajlik" az élet... Feltehetőleg Kefallonián ezeknek a zavargásoknak semmi nyoma, csend és rend van, ugye? Milyen az idő ott? Nálunk most épp jó meleg van, Egerben pl. ma délután 28 C-t mutattak az utcai hőmérők. Ma lehet, hogy kenterbe vertük ebben Skálát! De azért fázni ott se lehet, gondolom! Üdv, Judit
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-05-11 17:35:48
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-05-09 08:52:32
Holnap hajnalban indulás!:):) Mindenkit szeretettel várok Kefalonián :) jó nyarat addig is ! Üdv:Marcsi
Szerintem Marcsi már megérkezett, remélem jó hírekkel jelentkezik be smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-05-09 09:12:12
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-05-09 08:52:32
Holnap hajnalban indulás!:):) Mindenkit szeretettel várok Kefalonián :) jó nyarat addig is ! Üdv:Marcsi
Várjuk az infókat (én személy szerint azt, hogy a tavalyi grilles hogy szuperál - amelyik a főutcára költözött). De minden más információra nagyon ki vagyunk éhezve. Szép nyarat smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-09 08:52:32
Holnap hajnalban indulás!:):) Mindenkit szeretettel várok Kefalonián :) jó nyarat addig is ! Üdv:Marcsi