Szia Marcsi!
Remélem, szerencsésen megérkeztél a szigetre! Nézzük a híreket és hát Athénban igencsak "zajlik" az élet... Feltehetőleg Kefallonián ezeknek a zavargásoknak semmi nyoma, csend és rend van, ugye? Milyen az idő ott? Nálunk most épp jó meleg van, Egerben pl. ma délután 28 C-t mutattak az utcai hőmérők. Ma lehet, hogy kenterbe vertük ebben Skálát! De azért fázni ott se lehet, gondolom! Üdv, Judit