(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-05-04 07:47:06
Tóth Judit írta ekkor: 2011-05-03 19:13:13
Kedves Marcsi! Jó készülődést és jó utat kívánok neked! Majd várjuk a szigetről a híreket! Üdv, Judit
Szia Judit! Számolom a napokat:) Köszi a jó kívánságokat:) Abból sosem elég! Amint leérek küldöm az infókat! Üdv:Marcsi
Tóth Judit Dátum: 2011-05-03 19:13:13
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-05-02 08:08:43
Szia Kata! A céges e-mailem: [email protected] üdv:Marcsi
Kedves Marcsi! Jó készülődést és jó utat kívánok neked! Majd várjuk a szigetről a híreket! Üdv, Judit
Grand Marcsi Dátum: 2011-05-02 08:08:43
Hegedűs Kata írta ekkor: 2011-05-01 11:01:14
Szia Marcsi! Meg tudnád adni az e-mail címedet? Üdv: Kata
Szia Kata! A céges e-mailem: [email protected] üdv:Marcsi
Hegedűs Kata Dátum: 2011-05-01 11:01:14
Szia Marcsi! Meg tudnád adni az e-mail címedet? Üdv: Kata
Grand Marcsi Dátum: 2011-04-25 16:37:02
Kedves Árpád! Türelem rózsát terem! üdv:Marcsi smile