Kedves Mindenki! Abban igazatok van, hogy utasbiztosítás fajtáját nem kellene reklámozni, egyetlen pozitívuma van, nincs mindenki tisztában azzal, hogy mire jó az EU-s kártya és mire az utasbiztosítás.A mi véleményünk is az, hogy ne kockáztasson senki azzal, hogy biztosítás nélkül utazik.Hogy melyikkel, azt valóban mindenki döntse el legjobb belátása szerint, hiszen nem az EUB az egyetlen jó biztosítás.