(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Doba Árpád Dátum: 2011-04-24 09:40:33
Én még csak a Hónapokat számolom smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-04-21 19:19:44
Én is számolom a napokat ne aggódjatok:) Üdv:) Marcsi:) Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok minden régi és leendő vendégemnek!
Grand Éva Dátum: 2011-04-19 21:03:09
Kedves Mindenki! Abban igazatok van, hogy utasbiztosítás fajtáját nem kellene reklámozni, egyetlen pozitívuma van, nincs mindenki tisztában azzal, hogy mire jó az EU-s kártya és mire az utasbiztosítás.A mi véleményünk is az, hogy ne kockáztasson senki azzal, hogy biztosítás nélkül utazik.Hogy melyikkel, azt valóban mindenki döntse el legjobb belátása szerint, hiszen nem az EUB az egyetlen jó biztosítás.
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-04-19 07:53:13
Tóth Judit írta ekkor: 2011-04-18 21:07:41
Szia Marcsi! Hogy témát váltsunk: készülődsz már lassacskán az útra? Ha jól számolom, bő két hét múlva te már indulsz le Kefalóniára! Nekünk is már csak 38 nap van hátra az indulásig! Üdv, Judit
Tényleg: már csak 38 nap smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-04-19 07:52:53
Szia Judit:) Május elején indulunk hogy készülődjek a fogadásotokra :) Amint leértem ítt megírom majd a híreket a szigetről..válltozásokról! Üdv:Marcsi