(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-04-18 21:07:41
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-04-18 16:49:16
Judit eggyetértek veled ,itt nics helye ilyen jellegű reklámnak! űdv:Marcsi
Szia Marcsi! Hogy témát váltsunk: készülődsz már lassacskán az útra? Ha jól számolom, bő két hét múlva te már indulsz le Kefalóniára! Nekünk is már csak 38 nap van hátra az indulásig! Üdv, Judit
Grand Marcsi Dátum: 2011-04-18 16:49:16
Tóth Judit írta ekkor: 2011-04-17 21:19:08
Kedves Tamás! Ez itt egy utazási iroda fóruma. A fórumozók görögországi nyaralásukkal kapcsolatban kérdeznek, eszmét cserélnek, megosztják egymással véleményüket, tapasztalatukat. Nonszensz szerintem, hogy az összes topikot telepakolta a biztosítója promociós szövegével. Felnőtt emberek az utazók, had döntse el ki-ki magának, hogy köt-e utasbiztosítást vagy sem, és ha igen, milyet. Betegségek és kórházi ellátás, sérülések és egyéb esetleg bekövetkező kellemetlenségek taglalása helyett maradjunk a pozitív gondolatok mellett, örüljünk, hogy 1-2-3-4 hónap múlva-kinek mennyi, (nekem már csak jó egy hónap!)-a napfényes Görögország valamelyik klassz nyaralóhelyén fogjuk élvezni az életet!! Kösz, de nem kell több reklám!!
Judit eggyetértek veled ,itt nics helye ilyen jellegű reklámnak! űdv:Marcsi
Kovács Gyöngyi Dátum: 2011-04-18 10:04:11
Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal. Akinek van magához való esze úgyis köt biztosítást,olyat amilyet akar! Ha nem majd izgul.hogy ne legyen semmi baj.
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-04-17 22:17:58
Egyben kérném a moderátort, hogy töröljék ezt az ízléstelen reklámot! Köszönjük: Galgó
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-04-17 22:17:08
Kedves T.! Szerencséd van, hogy Judit fogalmazta meg először rólad a véleményét - lehet, néhányan nem ilyen kedvesen tettük volna. Ne spórold el a napi kemény munkát azzal, hogy fórumokon reklámozod magad, tedd azt munkaidőben a megfelelő keretek közt, hátha úgy nem váltod ki emberek százainak ellenszenvét! Köszönjük, hogy a továbbiakban megkímélsz a kéretlen reklámodtól!