Kedves Tamás!
Ez itt egy utazási iroda fóruma. A fórumozók görögországi nyaralásukkal kapcsolatban kérdeznek, eszmét cserélnek, megosztják egymással véleményüket, tapasztalatukat. Nonszensz szerintem, hogy az összes topikot telepakolta a biztosítója promociós szövegével. Felnőtt emberek az utazók, had döntse el ki-ki magának, hogy köt-e utasbiztosítást vagy sem, és ha igen, milyet. Betegségek és kórházi ellátás, sérülések és egyéb esetleg bekövetkező kellemetlenségek taglalása helyett maradjunk a pozitív gondolatok mellett, örüljünk, hogy 1-2-3-4 hónap múlva-kinek mennyi, (nekem már csak jó egy hónap!)-a napfényes Görögország valamelyik klassz nyaralóhelyén fogjuk élvezni az életet!! Kösz, de nem kell több reklám!!
Judit eggyetértek veled ,itt nics helye ilyen jellegű reklámnak!
űdv:Marcsi