Minden Kefaloniára utazónak szép nyaralást kívánok! Csodálatosan gyönyörű hely az egyik kedvencem lett!! És ami szintén fontos, hogy a legjobb idegenvezető fogja körbemutatni a szigetet ;) Remélem idén már a minilovakat is! A Melissani és a Costa-Costa beach kihagyhatatlanok na és persze a Myrtos és a víznyelő!!!! Hajjajjjj vissza kell még nekem is mennem :)
Szia Aysa:)
Nagyon kedves vagy:):)... sikerült többször is látnom és fotóznom is a Kefaloniai vadlovakat:):):)
Remélem visszatérsz Kefaloniára az idén? Szeretettel várunk:)
Üdv:Marcsi