(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kun György Dátum: 2011-04-08 06:58:20
Szia,Marcsi ! A vadlovak juttat eszembe egy másik kedves állatot,a delfineket. Ővelük össze lehet futni a hajókirándulásokon, illetve melyik évszakban jellemző a feltűnésük? Még sosem láttunk élőben, és reménykedünk, hátha összefutunk eggyel smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-04-07 21:19:21
Aysa írta ekkor: 2011-04-07 12:17:19
Minden Kefaloniára utazónak szép nyaralást kívánok! Csodálatosan gyönyörű hely az egyik kedvencem lett!! És ami szintén fontos, hogy a legjobb idegenvezető fogja körbemutatni a szigetet ;) Remélem idén már a minilovakat is! A Melissani és a Costa-Costa beach kihagyhatatlanok na és persze a Myrtos és a víznyelő!!!! Hajjajjjj vissza kell még nekem is mennem :)
Szia Aysa:) Nagyon kedves vagy:):)... sikerült többször is látnom és fotóznom is a Kefaloniai vadlovakat:):):) Remélem visszatérsz Kefaloniára az idén? Szeretettel várunk:) Üdv:Marcsi
Aysa Dátum: 2011-04-07 12:17:19
Minden Kefaloniára utazónak szép nyaralást kívánok! Csodálatosan gyönyörű hely az egyik kedvencem lett!! És ami szintén fontos, hogy a legjobb idegenvezető fogja körbemutatni a szigetet ;) Remélem idén már a minilovakat is! A Melissani és a Costa-Costa beach kihagyhatatlanok na és persze a Myrtos és a víznyelő!!!! Hajjajjjj vissza kell még nekem is mennem :)
Grand Marcsi Dátum: 2011-04-07 08:13:47
Doba Árpád írta ekkor: 2011-04-06 08:51:31
Szia Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy Kefalónián lehet e kapni plüss teknőst, mint Zakynthoson? smile
Szia Árpi:) Az üzletekben lehet kapni plüss teknőcöket :) Aggodalomra semmi ok:) üdv:Marcsi smile smile
Doba Árpád Dátum: 2011-04-06 08:51:31
Szia Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy Kefalónián lehet e kapni plüss teknőst, mint Zakynthoson? smile