Kedves Marcsi!
Köszönöm gyors válaszod, meg hogy majd utána érdeklődsz a kikötési lehetőségeknek. A teknősöket én is szeretem, vigyázunk is rá, azért is mentünk, mert tetszettek is. Várom majd további válaszod!
Kedves Árpád!
Igazából nem tőled kértem véleményt! Bár nem tudom ha voltál ott egyáltalán, figyelted e a teknősöket, de nagyon ügyes, fürge állatok, és nem a part közelről beszélek, de gondolom, Te úgy sem tudod hol miként lehet hajózni, úgyhogy ha lehet, legközelebb ha hasznosat nem tudsz moondani, hagyd meg légyszí a válaszadás lehetőségét annak akinek valójában szólt!
Köszi Marcsi!
Kedves József!
A motorcsónak hossza is érdekelheti őket,esetleg ha megírnád,egy lépéssel előrébb lennék az esetben.Május elején tudom megírni a választ,remélem még nem lessz késő a tervezéshez:)
üdv:Marcsi