Szia Marcsi !
Köszi a választ. Lehet, hogy akadékoskodom, de én inkább az emelkedőre és nem a távolságra gondoltam. Zantén és Marmarason egy kicsit kaptatós volt. Tudom aki nem bírja a strapát az üljön otthon a karosszékben és nézze a képeket, de az én anyukám ettől nagyravágyóbb

.Még sosem adta fel neki egy kis tréning, de ha megoldható a könnyebbik utat választanám neki. Ha a sziget csak fele olyan szép mint Zante akkor is biztos jól fogjuk érezni magunkat. Köszi: Zsuzsa
Szia Zsuzsa !
Enyhe lejtője van Skalanak aggodalomra semmi ok:)Több vendégem is állítja aki nyaralt már Zantén is hogy izgalmasabb, szebb sziget Kefalonia.De minderről majd személyesen is meggyőződhettek:) Vagány mamád lehet,örülök nektek...melyik héten jöttök majd?
üdv:Marcsi