(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-03-30 19:09:36
Doba Árpád írta ekkor: 2011-03-23 09:47:35
Szaisztok úgy hallottam, hogy a Grand Tours nem lesz ott a debreceni utazás kiállításon, igaz ez?
Kedves Árpád! Mivel Debrecenben található,központi helyen a Vár utcában az irodánk ..ezért nem voltunk a helyi utazás kiállításon...ott helyben minden kedves utasunk megtalál bennünket! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-30 19:06:02
Nagy írta ekkor: 2011-03-22 21:55:51
Köszönöm a válaszokat. Még annyit kérdeznék Tőletek, hogy a Myrtos Beach-re szeretnénk még elmenni, de járművet nem fogunk bérelni. Van-e esetleg kirándulóhajó ami odavisz? Ha valaki jönne még a június 11.-ei turnussal, és autót bérelne mi szívesen fizetnénk, ha elvisz, és tervbe van neki is a Myrtos.
Hello! Tervezzük az idén ,mint önálló kirándulás kisbusszal látogatjuk meg a Myrtos-beachot:)reggel indulunk és kb du.3-kor indulunk vissza Skalaba.. üdv:Marcsi
Doba Árpád Dátum: 2011-03-30 18:10:08
Bajzák József írta ekkor: 2011-03-30 11:11:42
Kedves Grand Marcsi, vagy már Éva! Mi tavaly voltunk Zakynthoson, idén Kefalonia, vagy Lefkada lett volna a cél, de sajnos a Grand-nak nincs Lefkadan szállása. Kérdésem az lenne, hogy mi tavaly is vittük, és idénis vinném magunkkal motorcsónakunkat,és nagy meglepetés ért minket Zakynthoson, hogy a teknősök miatt nagyon le volt korlátozva a közlekedés. Esetleg tudsz e, hallottál e ilyen infót Kefaloniával kapcsolatban? Meg még azt szeretném megkérdezni hogy Skalan a szállások közelében van e kikötő, ahol a hajót tárolni lehet? Előre is köszönöm segítséged. Üdvözlettel:Bubu
És ez miért meglepetés. inkább a ritka teknőst védjük, mint a motorcsónakosokat, szerintem a teknős ritkább is meg aranyosabb állatfaj mint a csónakos, de őszintén te mire számítasz ha a két sziget látótávolságra van egymástól, hogy ott egy darab teknős sem lesz.... Hajrá Teknősök
Bajzák József Dátum: 2011-03-30 11:11:42
Kedves Grand Marcsi, vagy már Éva! Mi tavaly voltunk Zakynthoson, idén Kefalonia, vagy Lefkada lett volna a cél, de sajnos a Grand-nak nincs Lefkadan szállása. Kérdésem az lenne, hogy mi tavaly is vittük, és idénis vinném magunkkal motorcsónakunkat,és nagy meglepetés ért minket Zakynthoson, hogy a teknősök miatt nagyon le volt korlátozva a közlekedés. Esetleg tudsz e, hallottál e ilyen infót Kefaloniával kapcsolatban? Meg még azt szeretném megkérdezni hogy Skalan a szállások közelében van e kikötő, ahol a hajót tárolni lehet? Előre is köszönöm segítséged. Üdvözlettel:Bubu
Szatmáriné Zsuzsa Dátum: 2011-03-25 19:30:45
Szia Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy a Hermes, vagy a Renierit a nyugisabb apartman és a terep viszonyok hol kedvezőbbek (anyukám miatt) a part és a szállás között, 5-en lennénk. Kocsi, motor, quad bérlés megoldható Skálán? Az apró kavicsos part mellett van homokos is Skálán? Már nagyon sok helyen voltunk veletek, itt még , de ha ez is olyan színvonalas mint a többi, akkor biztos nem fogunk csalódni smile Köszi előre is a választ. Üdv: Zsuzsa Korábbi utasoktól is elfogadok minden infót smile