Kedves Grand Marcsi, vagy már Éva!
Mi tavaly voltunk Zakynthoson, idén Kefalonia, vagy Lefkada lett volna a cél, de sajnos a Grand-nak nincs Lefkadan szállása. Kérdésem az lenne, hogy mi tavaly is vittük, és idénis vinném magunkkal motorcsónakunkat,és nagy meglepetés ért minket Zakynthoson, hogy a teknősök miatt nagyon le volt korlátozva a közlekedés. Esetleg tudsz e, hallottál e ilyen infót Kefaloniával kapcsolatban? Meg még azt szeretném megkérdezni hogy Skalan a szállások közelében van e kikötő, ahol a hajót tárolni lehet? Előre is köszönöm segítséged. Üdvözlettel:Bubu
És ez miért meglepetés. inkább a ritka teknőst védjük, mint a motorcsónakosokat, szerintem a teknős ritkább is meg aranyosabb állatfaj mint a csónakos, de őszintén te mire számítasz ha a két sziget látótávolságra van egymástól, hogy ott egy darab teknős sem lesz.... Hajrá Teknősök