Szia! Úgy tudom, megy oda kirándulóbusz, amikor meg lehet tekinteni fentről, hogy lemegy-e nem tudom, viszont tényleg érdemes lenne akár egy robogót bérelni, és lemenni a partra, mert felejthetetlen a s zépsége,de tényleg! Kérdezd Marcsit,a kirándulás levisz-e oda.
Egyébként meg egy két kisebb felvételem van róla, közelről, ha érdekel, személytelen telefonos videók, pár mega.
Tavaly nem ment le a szervezett busz (legalábbis a mi turnusunk idején), meg kell fűzni Marcsit

, mert tényleg kihagyhatatlan! Persze a strandolás inkább privát kiránduláson ajánlott, mert ha ott sokáig időztök, nem fér más a fakultatívba. Kirándulóbuszról nem tudok, hogy menne arra. Egyáltalán mit értsünk "kirándulóbusz" alatt?
Egyébiránt hely van lent a busznak, jött le több is, amikor épp ott voltunk.