). Nincs ott semmi, csupán apartmanok és hotelek elszórva itt-ott, meg persze néhány kishajó a kikötőben. Üzletek nincsenek.
). Nincs ott semmi, csupán apartmanok és hotelek elszórva itt-ott, meg persze néhány kishajó a kikötőben. Üzletek nincsenek.
Általában stopoltunk, többnyire fel is vettek, úgy cirka 5-10 perc. Van egy helyes kis halászkikötő (mint a neve is mutatja), és 2 kis sziklás öble, nekünk a kedvenc búvárvizünk volt, könnyedén élvezhettük a látványos vizivilágot (azért nem egy Vörös tenger, de szép és csillagtól kezdve a halakig sok minden előfordult benne). A közelebbi öbölnél vannak fura sziklaalakzatok, azokkal is jól elvoltunk. Visszafelé enyhén lejt az út, ezért arra mindig gyalogosan sétáltunk, alkalomadtán 1-1 jégkrémmel enyhítve a kánikula kínjait
Szóval erősen ajánlott!!
Általában stopoltunk, többnyire fel is vettek, úgy cirka 5-10 perc. Van egy helyes kis halászkikötő (mint a neve is mutatja), és 2 kis sziklás öble, nekünk a kedvenc búvárvizünk volt, könnyedén élvezhettük a látványos vizivilágot (azért nem egy Vörös tenger, de szép és csillagtól kezdve a halakig sok minden előfordult benne). A közelebbi öbölnél vannak fura sziklaalakzatok, azokkal is jól elvoltunk. Visszafelé enyhén lejt az út, ezért arra mindig gyalogosan sétáltunk, alkalomadtán 1-1 jégkrémmel enyhítve a kánikula kínjait
Szóval erősen ajánlott!!