(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Nagy Dátum: 2011-03-22 08:57:47
Skala Old Port-ról írnátok nekem valamit? Mennyire van Skalatól? Gyalogosan fel tudjuk-e keresni?
Nagy Dátum: 2011-03-22 08:55:06
Kun György írta ekkor: 2011-03-22 08:40:57
Igen, jó a jel, ez függ attól is, mivel nyomulsz, pda-n picit gyengébben ment,de ez lehet csak a rom miatt,pc-n tökéletes ,csillagos 5-s a jel smile
Köszi.Pc-vel nyomulunk majd smile
Kun György Dátum: 2011-03-22 08:40:57
Nagy írta ekkor: 2011-03-21 09:44:26
Sziasztok! A Hermes-ben láttam hogy van wifi, mi is oda megyünk és azt szeretném megkérdezni hogy minden szobában rá lehet csatlakozni?
Igen, jó a jel, ez függ attól is, mivel nyomulsz, pda-n picit gyengébben ment,de ez lehet csak a rom miatt,pc-n tökéletes ,csillagos 5-s a jel smile
Szakos Zoltán Dátum: 2011-03-21 17:59:08
Szia Marcsi! Döntöttünk… Lemódosítottuk… Mégiscsak Kefalóniába megyünk megint… smile
Nagy Dátum: 2011-03-21 09:44:26
Sziasztok! A Hermes-ben láttam hogy van wifi, mi is oda megyünk és azt szeretném megkérdezni hogy minden szobában rá lehet csatlakozni?