Sziasztok!
A Hermes-ben láttam hogy van wifi, mi is oda megyünk és azt szeretném megkérdezni hogy minden szobában rá lehet csatlakozni?
Igen, jó a jel, ez függ attól is, mivel nyomulsz, pda-n picit gyengébben ment,de ez lehet csak a rom miatt,pc-n tökéletes ,csillagos 5-s a jel