Szia , Marcsi!
Azt szeretnénk kérdezni ; bár még messze van ; hogy ha megyünk a fakultatív kirándulásra,és teszem azt ez a nyaralási hét közepére esik, de több napra szeretnénk robogót vagy autót bérelni ; mivel úgy jóval előnyösebb árat kaptunk múltkor is ; belemegy a kölcsönző a megszakított idejű bérlésbe is? Azaz ilyenkor is él a többnapos kedvezménye? Köszönöm válaszodat előre is ! Gyuri.
Kedves György!
Nagyon rugalmasak a kölcsönzőben,beszélni fogok velük ne aggódj,nem lesz gond..segítek:)
minden jót addig is ..üdv:Marcsi