(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dátum: 2011-03-20 18:44:25
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-03-18 12:40:50
Kedves Imre! Majus első hetében 3.a körül már lent leszek és küldöm az infókat kefaloniáról a víz hőmérsékletről stb.de mivel délebb a fekvése a szigetnek és ma 20 fokot mondtak a helyi ismerőseim, biztos vagyok benne hogy májusra már a víz is elég meleg lessz a hőmérsékletről nem is beszélve:) Üdv:Marcsi
szia Marcsi köszönöm szépen a választ várom a további híreket.imre
Saci Illésné Dátum: 2011-03-18 17:55:24
írta ekkor: 2011-03-18 10:03:14
Kedves Sára! Tavaly nyaraltunk Kefalonián, a Renieriben voltunk a fsz-en. Előre néz 3 szoba az utcára, hátra az udvarra néznek. Mi elöl voltunk, és nem bántuk meg. A szobák tiszták, rendezettek, minden volt ami kellett. Legközelebb is szívesen választanám ezt az apartmant.
sziasztok. Köszi a választ.....
Kun György Dátum: 2011-03-18 15:45:34
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-03-18 12:43:38
Kedves György! Nagyon rugalmasak a kölcsönzőben,beszélni fogok velük ne aggódj,nem lesz gond..segítek:) minden jót addig is ..üdv:Marcsi
Szia,Marcsi! Köszönöm választ, akkor ez rendben is van! További szép hétvégét kívánok!
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-18 12:55:35
Saci Illésné írta ekkor: 2011-03-16 20:25:37
Sziasztok! Marcsitól, és bárkitől kérdezősködnék a Reineri appartman földszinti szobáiról, és mit jelent a hátra néz, illetve melyiket ajánlanátok.
Kedves Sára ! Az előre néző szobák azt jelentik hogy az utcára néznek a hátra nézők a hátsó szomszédos udvarra néző szobák.. a hátra néző szobáknak délelőtt süt oda a nap az előre néző szobákhoz viszont délután .. Attól függetlenül minden szállásunk kellemes és jól felszerelt...viszont a Renieri van a tengerparthoz a legközelebb:Így a döntés a te kezedben van ... Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-18 12:43:38
Kun György írta ekkor: 2011-03-16 20:06:58
Szia , Marcsi! Azt szeretnénk kérdezni ; bár még messze van ; hogy ha megyünk a fakultatív kirándulásra,és teszem azt ez a nyaralási hét közepére esik, de több napra szeretnénk robogót vagy autót bérelni ; mivel úgy jóval előnyösebb árat kaptunk múltkor is ; belemegy a kölcsönző a megszakított idejű bérlésbe is? Azaz ilyenkor is él a többnapos kedvezménye? Köszönöm válaszodat előre is ! Gyuri.
Kedves György! Nagyon rugalmasak a kölcsönzőben,beszélni fogok velük ne aggódj,nem lesz gond..segítek:) minden jót addig is ..üdv:Marcsi