Sziasztok!
Marcsitól, és bárkitől kérdezősködnék a Reineri appartman földszinti szobáiról, és mit jelent a hátra néz, illetve melyiket ajánlanátok.
Kedves Sára! Tavaly nyaraltunk Kefalonián, a Renieriben voltunk a fsz-en. Előre néz 3 szoba az utcára, hátra az udvarra néznek. Mi elöl voltunk, és nem bántuk meg. A szobák tiszták, rendezettek, minden volt ami kellett. Legközelebb is szívesen választanám ezt az apartmant.