(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-03-18 12:40:50
írta ekkor: 2011-03-16 19:57:26
sziasztok.május végén mennénk kefaloniára érdeklődnék a levegő és a víz hőmérsékletéről.lehet e már strandolni?aki tud kérem válaszoljon.elöreis köszönöm imre
Kedves Imre! Majus első hetében 3.a körül már lent leszek és küldöm az infókat kefaloniáról a víz hőmérsékletről stb.de mivel délebb a fekvése a szigetnek és ma 20 fokot mondtak a helyi ismerőseim, biztos vagyok benne hogy májusra már a víz is elég meleg lessz a hőmérsékletről nem is beszélve:) Üdv:Marcsi
Dátum: 2011-03-18 10:03:14
Saci Illésné írta ekkor: 2011-03-16 20:25:37
Sziasztok! Marcsitól, és bárkitől kérdezősködnék a Reineri appartman földszinti szobáiról, és mit jelent a hátra néz, illetve melyiket ajánlanátok.
Kedves Sára! Tavaly nyaraltunk Kefalonián, a Renieriben voltunk a fsz-en. Előre néz 3 szoba az utcára, hátra az udvarra néznek. Mi elöl voltunk, és nem bántuk meg. A szobák tiszták, rendezettek, minden volt ami kellett. Legközelebb is szívesen választanám ezt az apartmant.
Saci Illésné Dátum: 2011-03-16 20:25:37
Sziasztok! Marcsitól, és bárkitől kérdezősködnék a Reineri appartman földszinti szobáiról, és mit jelent a hátra néz, illetve melyiket ajánlanátok.
Kun György Dátum: 2011-03-16 20:06:58
Szia , Marcsi! Azt szeretnénk kérdezni ; bár még messze van ; hogy ha megyünk a fakultatív kirándulásra,és teszem azt ez a nyaralási hét közepére esik, de több napra szeretnénk robogót vagy autót bérelni ; mivel úgy jóval előnyösebb árat kaptunk múltkor is ; belemegy a kölcsönző a megszakított idejű bérlésbe is? Azaz ilyenkor is él a többnapos kedvezménye? Köszönöm válaszodat előre is ! Gyuri.
Dátum: 2011-03-16 19:57:26
sziasztok.május végén mennénk kefaloniára érdeklődnék a levegő és a víz hőmérsékletéről.lehet e már strandolni?aki tud kérem válaszoljon.elöreis köszönöm imre