(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-03-16 17:50:44
írta ekkor: 2011-03-16 16:15:04
Szia Marcsi !Köszönöm a segitséget,igy tudjuk tovább tervezni a nyaralást.
Szia csilla ! Nem felejtem el amit ígértem:) szeretettel várlak benneteket:) üdv:Marcsi
Dátum: 2011-03-16 16:15:04
Szia Marcsi !Köszönöm a segitséget,igy tudjuk tovább tervezni a nyaralást.
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-15 23:29:05
Döge Miklós írta ekkor: 2011-03-15 12:06:07
Köszi szépen a segítséget Marcsi! Megtaláltam a térképet, így már képben vagyok. Térképen ismerkedem a szigettel, várjuk a találkozást! Üdv. Miki. smile
Szia Miklós! Segítek majd a helyszinen is a tályékozódásban,nem maradtok ki semmi jóból igérem:) Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-15 23:27:19
írta ekkor: 2011-03-14 21:57:52
Sziasztok!Augusztus 20-tól megyünk a Hermes apartmanba.Elötte pár napot eltöltünk Lefkadan.Az lenne a kérdésem,hogy szombaton át tudunk e menni komppal Lefkadaról Kefalóniába?
Szia Csilla ! Ha nem változik a tavalyi komp menetrend akkor igen ! Április végefelé azért rá fogok kérdezni a biztonság kedvéért, ha változik addigra tudni fogják már a komposok is. Ide ki fogom írni mindenképp ,ne aggódjatok. üdv:Marcsi
Döge Miklós Dátum: 2011-03-15 12:06:07
Köszi szépen a segítséget Marcsi! Megtaláltam a térképet, így már képben vagyok. Térképen ismerkedem a szigettel, várjuk a találkozást! Üdv. Miki. smile