Sziasztok!
Az idegenvezetőtől kérdezném, hogy az első 4-5 turnusban is igénybevehetők-e a fakultatív kirándulások.
Kedves Gyöngyi:)
Természetesen az első naptól , május 14- től október 15-ig ..a szigeten való tartózkodásunkig ,folyamatosan mindenki részt vehet. Szeretettel várlak benneteket:)
Üdv :Marcsi:)
Takács Gyöngyi Dátum: 2011-03-11 11:37:59
Sziasztok!
Az idegenvezetőtől kérdezném, hogy az első 4-5 turnusban is igénybevehetők-e a fakultatív kirándulások.
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-06 14:11:17
Nagy írta ekkor: 2011-03-04 17:48:49
Sziasztok!
Lehet volt már erről szó, én a gyorsan mélyülő strandról érdeklődnék.
Mennyit lehet bemenni kb. és hogy van e fokozatosság benne.
Én ott érzem magam biztonságban ahol még leér a lábam.
Kedves Nagy úr
Mindenhol fokozatosan melyülő Skala tengerpartja de 3 ...4 lepes utan lassan melyul a viz...
üdv..Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-06 10:56:19
Szántai Tamás írta ekkor: 2011-03-03 19:31:39
Sziasztok!
És ez a meredek sziklás part és a Mounda beach milyen messze van a falutól?
Szia Tamás
A meredek part kb.1 km re talalható, amounda beach viszont 4km re de senki nem rest hogy elsetáljon oda .. megeri hidd el..
üdv..Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-06 10:44:20
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-03-03 15:25:54
Szia Marcsi!
Eljött a számonkérés ideje
Én már haza is jöttem a kiállításról, de Te sehol sem voltál!
Úgy-hogy várom az interjút a főnököddel.
Üdv: Árpi
Ezek szerint már csak a szigeten találkozunk - hogy bírod ki addig nélkülünk?
szia Árpi
Írtam hogy pentek,szombat ,vasárnap vagyok..
kerdeztem a Vezeremet azt mondta hogy jövre lehet hogy már lessz Párgánk...én is sajnálom hogy nem pénteken jöttetek ki ..így találkozhattunk volna....ami késik ne múlik
üdv...Marcsi..