(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-03-11 13:41:13
Takács Gyöngyi írta ekkor: 2011-03-11 11:37:59
Sziasztok! Az idegenvezetőtől kérdezném, hogy az első 4-5 turnusban is igénybevehetők-e a fakultatív kirándulások.
Kedves Gyöngyi:) Természetesen az első naptól , május 14- től október 15-ig ..a szigeten való tartózkodásunkig ,folyamatosan mindenki részt vehet. Szeretettel várlak benneteket:) Üdv :Marcsi:)
Takács Gyöngyi Dátum: 2011-03-11 11:37:59
Sziasztok! Az idegenvezetőtől kérdezném, hogy az első 4-5 turnusban is igénybevehetők-e a fakultatív kirándulások.
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-06 14:11:17
Nagy írta ekkor: 2011-03-04 17:48:49
Sziasztok! Lehet volt már erről szó, én a gyorsan mélyülő strandról érdeklődnék. Mennyit lehet bemenni kb. és hogy van e fokozatosság benne. Én ott érzem magam biztonságban ahol még leér a lábam. smile
Kedves Nagy úr Mindenhol fokozatosan melyülő Skala tengerpartja de 3 ...4 lepes utan lassan melyul a viz... üdv..Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-06 10:56:19
Szántai Tamás írta ekkor: 2011-03-03 19:31:39
Sziasztok! És ez a meredek sziklás part és a Mounda beach milyen messze van a falutól?
Szia Tamás A meredek part kb.1 km re talalható, amounda beach viszont 4km re de senki nem rest hogy elsetáljon oda .. megeri hidd el.. üdv..Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-06 10:44:20
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-03-03 15:25:54
Szia Marcsi! Eljött a számonkérés ideje smile Én már haza is jöttem a kiállításról, de Te sehol sem voltál! Úgy-hogy várom az interjút a főnököddel. Üdv: Árpi Ezek szerint már csak a szigeten találkozunk - hogy bírod ki addig nélkülünk?
szia Árpi Írtam hogy pentek,szombat ,vasárnap vagyok.. kerdeztem a Vezeremet azt mondta hogy jövre lehet hogy már lessz Párgánk...én is sajnálom hogy nem pénteken jöttetek ki ..így találkozhattunk volna....ami késik ne múlik üdv...Marcsi..