Köszi a választ!Nem emlékszem pontosan,voltál-e te Pargan,na valami olyasmit keresnénk,mint az ottani part...bocs az Off-ért.Busszal mennénk,és az 1 óra nem kevés nekem...lusta ember lévén jobb lenne,ha közelebb lehetne sznorizni...
Szia Tamás!
A kis kikötőnél,a meredek sziklás falnál Skala tengerpart végénél viszont a vendégeim dicsérték a mélységet:)
Megéri hidd el...nem szabad lustinak lenni... a látvány mindent megér:)!!!
Üdv:Marcsi