(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Nagy Dátum: 2011-03-04 17:48:49
Sziasztok! Lehet volt már erről szó, én a gyorsan mélyülő strandról érdeklődnék. Mennyit lehet bemenni kb. és hogy van e fokozatosság benne. Én ott érzem magam biztonságban ahol még leér a lábam. smile
Kun György Dátum: 2011-03-04 15:49:46
Láétom,azért itt is akad,aki ,, kukacoskodik" smile
Szántai Tamás Dátum: 2011-03-03 19:31:39
Sziasztok! És ez a meredek sziklás part és a Mounda beach milyen messze van a falutól?
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-03-03 15:25:54
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-02-21 08:52:51
Szia Árpi! A Kiállításon meginterjúvoljuk a főnökömet:) maradjunk ennyiben:) azt mondtad hogy jössz szakmai napra! Addig bírd ki kérlek! Remélem megértesz:) Üdv:Marcsi
Szia Marcsi! Eljött a számonkérés ideje smile Én már haza is jöttem a kiállításról, de Te sehol sem voltál! Úgy-hogy várom az interjút a főnököddel. Üdv: Árpi Ezek szerint már csak a szigeten találkozunk - hogy bírod ki addig nélkülünk?
Grand Marcsi Dátum: 2011-03-01 20:57:26
Szántai Tamás írta ekkor: 2011-03-01 15:48:42
Köszi a választ!Nem emlékszem pontosan,voltál-e te Pargan,na valami olyasmit keresnénk,mint az ottani part...bocs az Off-ért.Busszal mennénk,és az 1 óra nem kevés nekem...lusta ember lévén jobb lenne,ha közelebb lehetne sznorizni...
Szia Tamás! A kis kikötőnél,a meredek sziklás falnál Skala tengerpart végénél viszont a vendégeim dicsérték a mélységet:) Megéri hidd el...nem szabad lustinak lenni... a látvány mindent megér:)!!! Üdv:Marcsi