(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-02-24 16:42:49
Erika írta ekkor: 2011-02-24 10:51:10
Szia Marcsi! Megyünk a kiállításra, terveztük is benézünk hozzátok, de akkor eggyel több ok.
Szia Erika! Ok. Akkor a kiállításon randizunk:) csüt-pént-szombat vagyok:) puszi
Erika Dátum: 2011-02-24 10:51:10
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-02-23 22:18:37
Szia Erika! A kiállításon meginterjúvolom a Vezéremet:) Majd itt megírom.. üdv:Marcsi
Szia Marcsi! Megyünk a kiállításra, terveztük is benézünk hozzátok, de akkor eggyel több ok.
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-23 22:18:37
Szia Erika! A kiállításon meginterjúvolom a Vezéremet:) Majd itt megírom.. üdv:Marcsi
Erika Dátum: 2011-02-23 18:33:57
Hali! Mi is jó pár éve a GT-vel utazunk, hol busszal, hol autóval. Pargat is régóta tervezzük és mindig azt vártuk, hogy mikor lesz nektek is... :) mivel valóban kevés iroda utaztat oda.
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-21 18:50:15
Domonkos Diána írta ekkor: 2011-02-21 13:49:22
Köszönöm a válaszokat! Bár jobban szerettem volna ha azt mondjátok, hogy látok kék-fehér házikókat! De sebaj a természet kárpótol majd. smile
Szia Diana! Nem fogsz csalódni...de mi bármit is mondunk ,majd a saját szemeddel fogsz meggyőződni róla:) üdv:Marcsi:)