Szia Árpád !
Semmi nem lehetetlen!
Lehet hogy még okozunk neked meglepetést:)
Az igaz hogy autóbuszos cég vagyunk de amíg kompok léteznek...nincsennek lehetetlenek!!!
Csak várd ki a végét:):):)
Üdv:Marcsi
Szia Marcsi! És arról nem hallottál véletlenül, hogy Pargára tervezne a GT utakat valamikor a közel jövőben? Az autóbusszal teljesen jó táv és nem tudom, hogy milyen irodák csinálják most, de én inkább megvárnám, míg a Grand is indítja. Ha busz, akkor nem szeretnék más irodával menni.
A propos, Seychelles-les kapcsolatban helyesbítek: most vettem észre, hogy az idei katalógusban is benne van, legalábbis itt, ezen a honlapon. De árat és semmi egyéb konkrétumot nem látok. Tömegesen biztos nem foglalják... Üdv, Judit