(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Tóth Judit Dátum: 2011-02-18 10:06:57
Kedves Dia! Addig is , míg Marcsi nem reagál: Kefalónia nem az a hely, ahol a kék-fehér kupolák, házak találhatók. Ez az egész Jón szigetvilágra nem jellemző. (Ha ezt szeretnéd látni, válaszd inkább a Kikládokat!) Kefalóniára nem az épített örökségért, hanem a természeti adottságok miatt, a gyönyörű tájakért, változatos partszakaszokért látogatnak inkább a turisták. Üdv, Judit
Domonkos Diána Dátum: 2011-02-17 13:08:25
Szia Marcsi. Kefalóniában találunk-e olyan helyet ahol a régi görög stílus (kék-fehér) házak vannak??? Köszi! smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-15 21:47:59
Méry Rudolf írta ekkor: 2011-02-10 17:59:17
Szia Marcsi! Befizettünk Kefaloniára a Renieri apartmanba, május közepén. A család kérdi ,hogy van olyan szoba ahol a tengerre látunk? Nem tudom a szoba számot de ha nem látjuk akkor is megyünk. Üdv. Rudi.
Szia Rudi:) Kérlek írd meg ha sikerült a tengerre néző szobát lefoglalnotok...bár tudom nem ez a legfontosabb:) jól fogjátok magatokat érezni...boztosan tudom:) Várlak benneteket! üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-11 18:38:30
Szia Árpi! Akkor találkozunk, te kis kíváncsi:)
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-02-11 08:44:23
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-02-10 22:30:51
Kilátogattok ti is Árpi? smile
Mint 20 éve mindig (egyedül). Bár nekem ilyenkor már mindig megvan az egész évem (mint most is), de a kíváncsiság mindig kihajt smile Mindig szakmai napon megyek, akkor még nincs tömeg, és minden nyugisabb smile