(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2011-02-10 22:30:51
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-02-10 17:28:57
Március 3-6-ig (csütörtök szakmai nap)!
Kilátogattok ti is Árpi? smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-10 22:30:04
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-02-10 17:28:57
Március 3-6-ig (csütörtök szakmai nap)!
Kilátogattok ti is Árpi? smile
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-10 22:24:32
Méry Rudolf írta ekkor: 2011-02-10 17:59:17
Szia Marcsi! Befizettünk Kefaloniára a Renieri apartmanba, május közepén. A család kérdi ,hogy van olyan szoba ahol a tengerre látunk? Nem tudom a szoba számot de ha nem látjuk akkor is megyünk. Üdv. Rudi.
Kedves Rudolf! Igen van a második emeleten a két légterű négy ágyas szobáinkból a 33 és 32 szobákból látható a tenger:) és a napfelkelte:) Szeretettel várlak benneteket:) üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-10 22:20:11
Méry Rudolf Dátum: 2011-02-10 17:59:17
Szia Marcsi! Befizettünk Kefaloniára a Renieri apartmanba, május közepén. A család kérdi ,hogy van olyan szoba ahol a tengerre látunk? Nem tudom a szoba számot de ha nem látjuk akkor is megyünk. Üdv. Rudi.