Szia Marcsi!
Befizettünk Kefaloniára a Renieri apartmanba, május közepén. A család kérdi ,hogy van olyan szoba ahol a tengerre látunk? Nem tudom a szoba számot de ha nem látjuk akkor is megyünk. Üdv. Rudi.
Kedves Rudolf!
Igen van a második emeleten a két légterű négy ágyas szobáinkból a 33 és 32 szobákból látható a tenger:) és a napfelkelte:)
Szeretettel várlak benneteket:)
üdv:Marcsi