Hajdú Enikőéknek csak innen tudok üzenni (elnézést mindenkitől), hogy sorry, de végül 3-an megyünk egy barátnénkkal, így a közös autóbérlés mégsem aktuális. Legalábbis az első hetünkön - a másodikon még 1-2 nap beleférne, de ha jól emlékszem, Ti csak 1 hétre jöttök.
Még egyszer bocsi!!!
Szia Árpi!Nem probléma,még nállunk sem bisztos semmi,de erről majd később.üdv Enci!