(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-02-10 17:28:57
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-02-10 10:31:15
Mindenkit szeretettel várok egy személyes találkozásra az Utazás Kiállításon Budapasten a Grand Tours standjánál:) Marcsi
Március 3-6-ig (csütörtök szakmai nap)!
Grand Marcsi Dátum: 2011-02-10 10:31:15
Mindenkit szeretettel várok egy személyes találkozásra az Utazás Kiállításon Budapasten a Grand Tours standjánál:) Marcsi
Hajdu Enikő Dátum: 2011-01-31 10:08:10
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-01-28 16:54:59
Hajdú Enikőéknek csak innen tudok üzenni (elnézést mindenkitől), hogy sorry, de végül 3-an megyünk egy barátnénkkal, így a közös autóbérlés mégsem aktuális. Legalábbis az első hetünkön - a másodikon még 1-2 nap beleférne, de ha jól emlékszem, Ti csak 1 hétre jöttök. Még egyszer bocsi!!!
Szia Árpi!Nem probléma,még nállunk sem bisztos semmi,de erről majd később.üdv Enci!
Grand Marcsi Dátum: 2011-01-30 20:03:27
Újfalvi Márk írta ekkor: 2011-01-30 15:43:08
Szia Marcsi ! Már beszéltem azt mondták le van foglalva valami erdélyi csoportnak az összes szállás egész júniusra valami utazásszervező által :-( . Csak azt hittem valakinek van valami újabb infoja. Szeretném kérdezni, hogy a Hermes 1.e. 10.-nek és a 2. e. 20-nak van e erkélye ?
Szia Márk! Az irodában tudnak a foglalásokról, de ha visszamondja valaki arról is. A szoba amiről kérdeztél a 10 és 20 -as szobának mint minden szobánknak van erkélye.Ezeknek még az is pozitívuma hogy gyönyörű napfelkeltét csodálhattok majd az erkélyéről:) üdv:Marcsi
Újfalvi Márk Dátum: 2011-01-30 15:43:08
Szia Marcsi ! Már beszéltem azt mondták le van foglalva valami erdélyi csoportnak az összes szállás egész júniusra valami utazásszervező által :-( . Csak azt hittem valakinek van valami újabb infoja. Szeretném kérdezni, hogy a Hermes 1.e. 10.-nek és a 2. e. 20-nak van e erkélye ?