Marcsi!
Köszi, a grilles jó hír, pláne ha az árai és a kedvezménye sem váloznak! Ha így van, sűrű vendégek leszünk arra.
Judit!
A vita nem valami földtől elrugaszkodott dolog (és még csak nem is vitáztunk

), arra épp jó, hogy ütköztessük a véleményünket. Abból csak jó jöhet ki! Mi tavaly étteremben többször ettünk napi ajánlatot, ami 8-10 eu között volt, igaz, általában az ottani tavernák sokat nem nyújtottak nekünk, annál inkább élveztük az említett grillező kajáit és árait, amik a kedvezménnyel együtt nagyon barátiak voltak (alig több, mint egy étterem árának a fele!). De ha telt háza lesz, abból én is részesedést fogok kérni Tőlük, annyit promózgatom Őket

Ha meg szereted a változatosságot, és minden nap máshol akarsz enni, több hétre is jut másik étterem, taverna, esetleg grillező!