Szia Árpád!
És az időpontok szerinted hányszor fognak még változni szerinted...csak a km a biztos :)
Marcsi!
Nem a konkrét idő a lényeg, hanem hogy láthatóan idióta időben indulnak a buszok

. Ha napi 2 járat van összesen, és évek óta hasonlóan jár, várhatóan nem idén először fog sűrűsödni Kefallonián a buszközlekedés, tehát nagyjából ezután is az várható a szigeten, hogy 10 körül beérsz Argostoliba, és 2-kor jön vissza a következő, és egyben utolsó busz Skalába!!! Ha meg azt bármi okból lekésed, indulhat az aznapi kalandjárat

.
Egyébként a menetrendet az ára miatt másoltam be, mert tavaly Skalán 3 helyen (utazási irodák, helyiek, postabódé) érdeklődtünk a buszárról a fővárosba, és más-más árat mondtak 7 és 10 eu között (lehet, hogy kettőnknek értették). Az elég húzósnak tűnt, de ha azt veszem, hogy kettőnknek oda-vissza az előző hsz-emben idézett áron is (3 EU) 12 eu-ból jön ki, akkor már alig drágább az autóbérlés!