(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kriston Melinda Dátum: 2011-01-21 08:54:18
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-01-18 23:04:09
Melinda! Böngéssz a fotók közt! http://2010kefalonia.galgoczyarpad.fotoalbum.hu/
Szia Árpád! A fotóalbumodra már korábban rátaláltam a neten és nagyon tetszettek a képek. Még sok ilyen szép fotótémát kívánok nektek.Üdv:M
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-21 00:01:19
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-01-20 18:34:27
Szia Árpád! És az időpontok szerinted hányszor fognak még változni szerinted...csak a km a biztos :)
Marcsi! Nem a konkrét idő a lényeg, hanem hogy láthatóan idióta időben indulnak a buszok smile . Ha napi 2 járat van összesen, és évek óta hasonlóan jár, várhatóan nem idén először fog sűrűsödni Kefallonián a buszközlekedés, tehát nagyjából ezután is az várható a szigeten, hogy 10 körül beérsz Argostoliba, és 2-kor jön vissza a következő, és egyben utolsó busz Skalába!!! Ha meg azt bármi okból lekésed, indulhat az aznapi kalandjárat smile . Egyébként a menetrendet az ára miatt másoltam be, mert tavaly Skalán 3 helyen (utazási irodák, helyiek, postabódé) érdeklődtünk a buszárról a fővárosba, és más-más árat mondtak 7 és 10 eu között (lehet, hogy kettőnknek értették). Az elég húzósnak tűnt, de ha azt veszem, hogy kettőnknek oda-vissza az előző hsz-emben idézett áron is (3 EU) 12 eu-ból jön ki, akkor már alig drágább az autóbérlés!
Grand Marcsi Dátum: 2011-01-20 18:34:27
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2011-01-20 16:14:11
Valaki kérdezte a Skala-Argostoli buszviszonylatot. Most ezt találtam a neten: SKALA dist = 40Km price €3.00 from Argostoli 10.00 & 14.00 from Skala 06.15 & 09.00 & 17.00
Szia Árpád! És az időpontok szerinted hányszor fognak még változni szerinted...csak a km a biztos :)
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-20 16:14:11
Valaki kérdezte a Skala-Argostoli buszviszonylatot. Most ezt találtam a neten: SKALA dist = 40Km price €3.00 from Argostoli 10.00 & 14.00 from Skala 06.15 & 09.00 & 17.00
Grand Marcsi Dátum: 2011-01-19 21:07:17
Kriston Melinda írta ekkor: 2011-01-18 09:01:25
Szia, köszi az infot, de nekem gyalogosan elérhető "ételforrás" kell, ugyanis nincs jogsija senkinek a családban, ezért a kocsis, motoros beszerzőkörút nem jöhet szóba. Ezek szerint Skalat jobb, ha elfelejtjük?
Szia Melinda:) Ne aggódj , minden gyalogosan is beszerezhető a pékségből és a közeli marketekből minden ami a reggelihez kellhet:) de a reggeliző helyek is közel vannak, mindhárom házunkhoz...kb:4 € körül tudtok angol reggelizni....de sok reggeliző hely van így nincs aggódásra okod:) szeretettel várlak benneteket: üdv:Marcsi