Sziasztok!
Mi Kefalóniára mennénk szeptemberben. Arra lennénk kíváncsiak, hogy élelmiszerbolt, pékség milyen távolságban van a szállásoktól (reggel éhgyomorra nem szeretnénk kilométereket kutyagolni a friss péksütiért), illetve van-e arra lehetőség, hogy étteremben reggelizzünk és ez mennyibe kerülne. Tavaly voltam Korfun és ott hatalmas adag angol reggelihez lehetett jutni 2-3 EUR-ért, így az ebéd gyakorlatilag megspórolható volt. Előre is köszi az infókat.
Szia!
Látom, bolt ügyben érdeklődsz

Tudom ajánlani, ha megérkeztek, másnap érdemes felkerekedni, járművet bérelni; mi pl. robogóztunk, kicsi a forgalom,20 euro egy napra és alig eszik; és elmenni argostoli felé vezető úton a helyi Lidl-be.Itt olcsón vehetsz ásv vizet, sört, kenyeret,tojást,tejet,péksütit, etc...