Szia Judit:)
Csak délelőtt süt oda a szobátokra a nap, 11-től már az apartman oldalát éri a nap....de szerintem nem a szobában ültök egész nap:)
Szia Marcsi! Én is úgy gondoltam, hogy egy keleti fekvésnél nem süthet egész nap oda a nap. Na és persze, hogy nem a szobában fogunk ücsörögni... Egyébként pedig most már meg vagyok győződve arról, hogy a mi szempontunkból a lehető legjobb apartmant választottam. Most egy más jellegű kérdésem lenne: távolsági busszal hová lehet eljutni Skalából? Járnak egyáltalán a buszok előszezonban? Te mikor utazol majd le Kefalóniára? Üdv, Judit