(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-14 22:48:17
Ja, és pl. Argostoliba rohadt drága a jegy, bár Skalában senki hivatalosan nem tudott árat vagy menetrendet mondani, 3 helyen 3-féle jegyárat mondtak (azt is bizonytalanul), 7-10 eu közt 1 útra/fő. Az igazság azóta sem derült ki smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-14 22:45:41
Judit! A busszal ne kalkulálj, képtelenség vele bárhova is eljutni, vagy csak kora reggel indul, vagy dél körül, viszont visszafelé általában 3-4 körül jön az utcsó. Szóval épp hogy odaérnél valahova, már indulhatsz is vissza. Felejtsd el a buszt, marad a moci (az csak kis távra), vagy az autó, meg persze a fakultatívok!
Tóth Judit Dátum: 2011-01-14 22:00:47
Én ugyan még nem láttam az idei katalógust, de látatlanban is megelőlegezek egy gratulációt a címlapfotó szerzőjének!!
Tóth Judit Dátum: 2011-01-14 21:57:30
Grand Marcsi írta ekkor: 2011-01-12 18:23:02
Szia Judit:) Csak délelőtt süt oda a szobátokra a nap, 11-től már az apartman oldalát éri a nap....de szerintem nem a szobában ültök egész nap:)
Szia Marcsi! Én is úgy gondoltam, hogy egy keleti fekvésnél nem süthet egész nap oda a nap. Na és persze, hogy nem a szobában fogunk ücsörögni... Egyébként pedig most már meg vagyok győződve arról, hogy a mi szempontunkból a lehető legjobb apartmant választottam. Most egy más jellegű kérdésem lenne: távolsági busszal hová lehet eljutni Skalából? Járnak egyáltalán a buszok előszezonban? Te mikor utazol majd le Kefalóniára? Üdv, Judit
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-14 13:30:47
Zsanett17 írta ekkor: 2011-01-13 21:38:59
Szia Konyu! Gratulálok az idei prospektus címlapjához!
Köszi, nekem is tetszik smile