Hát a napot én nem bánom, ha meg meleg van, ott a légkondi. Marcsi azt írta, hogy keleti fekvésű a 27-es, akkor a délután vagy esti kiüléskor már biztos nem süt az erkélyre a nap. Egyébként sem fogjuk a napot a szobában tölteni, ahogy nyilván ti se, így a szobának valószínűleg nincs is akkora jelentősége...De azért rám jellemző, hogy kardinális kérdést csinálok a szobafoglalásból, főleg a kilátás szokott érdekelni.
Ti egyébként hanyasban laktatok tavaly? Üdv, Judit
Asszem a 24-esben, a szomszéd falára nézett a teraszunk. A reggelire és hazaérkezéskor egy kis frappézásra-sörözésre ültünk csak ki. Napközben sosem voltunk otthon, max. 1-2 percre beestünk, és a délutáni vacsi előtti frappé-leves-sali variáció sem tartott sokáig. Meg persze ott aludtunk -

Ha a nap és a forróság nem zavar, akkor a nagy teraszotokról ráláttok majd a tengerre. De a partról jobb