Szia Marcsi! Köszönöm, hogy jelentkeztél és megerősítettél abban, hogy jól választottam. Légy szives erősítsd meg azt is, hogy stimmel a honlapon található alaprajz, illetve az apartmanházak leírása és valóban látszik a tenger a Hermes 27-es studiójából! Csak mert a legelső foglalás a 23-asba történt, ami a leírás szerint hátra néz, nem az utca (és a tenger) felé. Ezen kicsit csodálkoztam. Bár lehet, hogy nem mindenkinek olyan fontos a tengerre való rálátás...Üdv, Judit
Szia Judit
Csodálatos napfelkeltéknek lesztek szemtanúi minden reggel a 27-es szobából, mint ahogy a 20-asból is ez a kilátás:):)
Felejthetetlen lesz majd meglátjátok:)
puszi:Marcsi