(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-07 11:13:45
Tóth Judit írta ekkor: 2011-01-05 10:34:52
Mi is május 28-tól leszünk Skalaban, de csak egy hétig. A Hermesben foglaltam. Remélem, jó választás volt! Valószínűleg fogunk autót bérelni, de ezt majd a férjem dönti el, mert én nem vezetek. Üdv, Judit
Szia Judit! Igen, a Hermes-szel jól döntöttél, nekünk is az tetszett a legjobban.
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-07 11:11:15
Hajdu Enikő írta ekkor: 2011-01-05 10:34:10
Szia Árpád!Gratula a harmadik helyezésért,én is a te képedre voksoltam.!Tavaly találkoztunk Kefalonián,mi a Renieriben voltunk 4-en,(idén ketten megyünk),és nekünk sült el rosszul az ithakai hajózás.Most is akkor indulunk mint ti,így hát lehet szó a közös autó bérlésről,a részleteket azt hiszem lesz idő a buszon megbeszélni.Üdv Enikő! smile
Ja (még mindig Enikőnek) - és köszi a grattulációt:-)
Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-07 11:10:19
Hajdu Enikő írta ekkor: 2011-01-05 10:34:10
Szia Árpád!Gratula a harmadik helyezésért,én is a te képedre voksoltam.!Tavaly találkoztunk Kefalonián,mi a Renieriben voltunk 4-en,(idén ketten megyünk),és nekünk sült el rosszul az ithakai hajózás.Most is akkor indulunk mint ti,így hát lehet szó a közös autó bérlésről,a részleteket azt hiszem lesz idő a buszon megbeszélni.Üdv Enikő! smile
Szia Enikő! Ez jó hír, ha aktuálissá válik a kérdés, megdumáljuk:-) Üdv: Kónyu (Árpi)
Tarjányi István Dátum: 2011-01-06 16:30:29
Szia Marcsi! Szeretnénk az idén Kefalónián nyaralni .Az Anna apartmant néztük ki ,szeretnénk ha segítenél ,mi csendes környezetre vágyunk ,és egy 3 személyes ill egy 2 személyes apartmant foglalnánk 1 ill 2 hétre.A galériás apartmanoknál mindegyikben van szófa a földszinten , a szobák közül az udvarra néző vagy az utcafronti a jobb szerinted?Vagy egyáltalán jó választás -e ez az apartman,nem túl zajos mivel a fő utcán található.Köszönöm a segítséged és aki járt már itt és tud nekem hasznos információkat adni azt nagyon szépen megköszönöm. További szép napot és jó tervezgetést a nyaralásra mindenkinek .Üdv : Vali
Grand Marcsi Dátum: 2011-01-06 12:09:09
Tóth Judit írta ekkor: 2011-01-05 10:34:52
Mi is május 28-tól leszünk Skalaban, de csak egy hétig. A Hermesben foglaltam. Remélem, jó választás volt! Valószínűleg fogunk autót bérelni, de ezt majd a férjem dönti el, mert én nem vezetek. Üdv, Judit
Szia Judit.. Jó választás volt,várlak szeretettel benneteket is:) Üdv:Marcsi