Mi is május 28-tól leszünk Skalaban, de csak egy hétig. A Hermesben foglaltam. Remélem, jó választás volt! Valószínűleg fogunk autót bérelni, de ezt majd a férjem dönti el, mert én nem vezetek.
Üdv, Judit
Szia Judit!
Igen, a Hermes-szel jól döntöttél, nekünk is az tetszett a legjobban.