(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Galgóczy Árpád Dátum: 2011-01-03 18:32:32
Mi a nejemmel május 28 és júni 11. közti 2 héten keresünk Skalaban nyaraló utastársakat, akikkel 1-2 napra (max 4) közösen bérelnénk autót (nekünk nincs jogsink). Jelszó: kölstégkímélés:-) Üdv: Galgó (Kónyu v. Kónyupapa az Indexen vagy a Hellaszon)
L.Niki Dátum: 2011-01-03 17:49:58
Sziasztok! Valaki tudna segíteni nekünk abban, hogy Kefalónián lehetséges-e a dialízis kezelés? Illetve van-e transzfer? Köszönjük előre is, nagy segítség lenne egy válasz, mert a nagykövetség nem túl segítőkész az idén...
Koscsóné Gál Gabriella Dátum: 2011-01-02 18:24:12
Kedves Marcsi! Már most nézegetjük a katalógust és úgy néz ki,hogy Kefalonia lenne idén az úti célunk,de előtte szeretnénk pár kérdést feltenni. Azt láttuk,hogy 3 apartman áll rendelkezésre. Ezek közül melyik van a legközelebb a tengerhez? Mennyire sík arrafelé a terep? Mármint szállástól a partig,meg a központ felé. Minket első látásra a Renieri apartman fogott meg és arról köszönnénk meg egy kis tájékoztatást a katalóguson kívül. Segítségedet előre is köszönjük. Gabi és Tomi
Grand Marcsi Dátum: 2010-12-17 22:22:59
KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS SIKERES BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK! ***Marcsi***
Grand Marcsi Dátum: 2010-12-17 22:20:40
Doba Árpád írta ekkor: 2010-12-14 08:46:07
ÉS katalógus 2011-es mikor lesz? januárban? szerintem sokan várjuk már.
Szia Árpi! Katalógus január közepén már llesz, de ami szerintem nem csak engem szomorít el ...az idén nem lesz Görög Bulink :( üdv :Marcsi