Szia Árpád!
Időjós ugyan nem vagyok,de a szigetlakók szerint még októberben is jó idő szokott lenni:)Hát pozitívan várjuk a szebb,jobb 2011-et! További jó tervezgetést!
Üdv:Marcsi
Hát amilyen idő most van nálunk esik a hó meg az eső meg a szél is viharos, ilyenkor csak az idei Zakynthosi 38 fok tud kis melegséget varázsolni a szívembe, de jó is volt, gondolom ezzel mindenki igy van....