(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Doba Árpád Dátum: 2010-12-14 08:46:07
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-12-11 16:18:12
Szia Árpi! Még nem 1000 %, de ha lesz, akkor február 26.-án bulizunk.....majd jelzek ha biztos az időpont!:)
ÉS katalógus 2011-es mikor lesz? januárban? szerintem sokan várjuk már.
Grand Marcsi Dátum: 2010-12-11 16:18:12
Szia Árpi! Még nem 1000 %, de ha lesz, akkor február 26.-án bulizunk.....majd jelzek ha biztos az időpont!:)
Doba Árpád Dátum: 2010-12-09 13:29:34
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-12-08 19:35:14
Szia Árpád! Így bizony:) a nyári töltődésünket most szívja le az esős hideg idő... mindenkinek kitartás tavaszig!!! üdv:Marcsi
Szia Marcsi tudsz valamit arról, hogy lesz e Debrecenben valamikor görög bál?
Grand Marcsi Dátum: 2010-12-08 19:35:14
Szia Árpád! Így bizony:) a nyári töltődésünket most szívja le az esős hideg idő... mindenkinek kitartás tavaszig!!! üdv:Marcsi
Doba Árpád Dátum: 2010-12-01 09:18:43
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-11-30 22:47:12
Szia Árpád! Időjós ugyan nem vagyok,de a szigetlakók szerint még októberben is jó idő szokott lenni:)Hát pozitívan várjuk a szebb,jobb 2011-et! További jó tervezgetést! Üdv:Marcsi
Hát amilyen idő most van nálunk esik a hó meg az eső meg a szél is viharos, ilyenkor csak az idei Zakynthosi 38 fok tud kis melegséget varázsolni a szívembe, de jó is volt, gondolom ezzel mindenki igy van.... smile