(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-11-30 22:47:12
Szia Árpád! Időjós ugyan nem vagyok,de a szigetlakók szerint még októberben is jó idő szokott lenni:)Hát pozitívan várjuk a szebb,jobb 2011-et! További jó tervezgetést! Üdv:Marcsi
Doba Árpád Dátum: 2010-11-30 07:41:59
A tervezgetés már javában megy. szeptemberben mennénk, gondolom akkor még jó idő van, ugye?
Dátum: 2010-11-29 20:46:47
Doba Árpád írta ekkor: 2010-11-29 10:15:25
szia. ott akarok autót bérelni majd és azzal járkálni. Zakynthoson jó volt tavaly.
Bocs. elírtam : Skala- Fiskardo 80 km Sami félúton van.
Grand Marcsi Dátum: 2010-11-29 15:32:56
Doba Árpád írta ekkor: 2010-11-29 10:15:25
szia. ott akarok autót bérelni majd és azzal járkálni. Zakynthoson jó volt tavaly.
Szia Árpád! Kefalonia vadregényesebb mint Zakynthos, de erről majd te magad is meggyőződhetsz:) jó tervezgetést:) üdv: Marcsi
Dátum: 2010-11-29 13:09:45
Doba Árpád írta ekkor: 2010-11-29 10:15:25
szia. ott akarok autót bérelni majd és azzal járkálni. Zakynthoson jó volt tavaly.
Kefalonia egy kicsit más. Sami -Fiskardo 80 km keresztül a hegyen. Normál tempóval 1,5-2 óra. Este, hacsak nem vagy gyakorlott és nincs GPS-ed könnyen eltévedhetsz. Helyi szokás szerint a táblák jelentős részét szándékosan kiverik vagy koromfeketére festik,( na ezt vedd észre sötétben). Egyébként az utak minősége jónak mondható. A forgalom átlagosnak tekinthető. A többi rajtad múlik....