szia. ott akarok autót bérelni majd és azzal járkálni. Zakynthoson jó volt tavaly.
Kefalonia egy kicsit más. Sami -Fiskardo 80 km keresztül a hegyen. Normál tempóval 1,5-2 óra. Este, hacsak nem vagy gyakorlott és nincs GPS-ed könnyen eltévedhetsz. Helyi szokás szerint a táblák jelentős részét szándékosan kiverik vagy koromfeketére festik,( na ezt vedd észre sötétben). Egyébként az utak minősége jónak mondható. A forgalom átlagosnak tekinthető. A többi rajtad múlik....