(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Doba Árpád Dátum: 2010-11-29 10:15:25
írta ekkor: 2010-11-28 19:41:42
Szia Árpád, Autóval akarsz menni? Sanyi
szia. ott akarok autót bérelni majd és azzal járkálni. Zakynthoson jó volt tavaly.
Dátum: 2010-11-28 19:41:42
Doba Árpád írta ekkor: 2010-11-21 11:19:09
Sziasztok, sajnos nem bírom tovább és elkezdtem tervezgetni a jövő évi nyaralást smile . valószínűleg Kefalónia lesz az uticél mert idén nagyon megfogott a Jón tenger szépsége. azt szeretném megkérdezni, hogy a Skala Argostoli távolság autóvál kb hány km? bejárható a sziget kocsival kényelmesen pár nap alatt? Kb ugy mint Zaky? köszi
Szia Árpád, Autóval akarsz menni? Sanyi
Grand Marcsi Dátum: 2010-11-28 19:37:19
Doba Árpád írta ekkor: 2010-11-21 11:19:09
Sziasztok, sajnos nem bírom tovább és elkezdtem tervezgetni a jövő évi nyaralást smile . valószínűleg Kefalónia lesz az uticél mert idén nagyon megfogott a Jón tenger szépsége. azt szeretném megkérdezni, hogy a Skala Argostoli távolság autóvál kb hány km? bejárható a sziget kocsival kényelmesen pár nap alatt? Kb ugy mint Zaky? köszi
Szia Árpád! Mivel a legnagyobb Jón sziget ,és a" Legszebb" két hétre számíts...a "pár nap" hogy láss mindent :) De ezt majd az érdeklődésednek megfelelően te eldöntöd, még addig.. Kb:40 km a főváros Skalatól. Szeretettel várlak benneteket ! Addig is jó tervezgetést! üdv:Marcsi
Doba Árpád Dátum: 2010-11-21 11:19:09
Sziasztok, sajnos nem bírom tovább és elkezdtem tervezgetni a jövő évi nyaralást smile . valószínűleg Kefalónia lesz az uticél mert idén nagyon megfogott a Jón tenger szépsége. azt szeretném megkérdezni, hogy a Skala Argostoli távolság autóvál kb hány km? bejárható a sziget kocsival kényelmesen pár nap alatt? Kb ugy mint Zaky? köszi
Grand Marcsi Dátum: 2010-10-31 17:37:50
Szia Zoli! A pozitív hozzáállás a lényeg, igazad van:) A forralt bor is jó ötlet:) De még egy kicsit később jutok el hozzátok, sajnos.. puszi nektek addig is:)