Továbbá minden előre gondolkodónak:jártam már sok görög szigeten(Krétán,Korfun, Zakynthoson,még Cyprust is ide sorolhatjuk,de a táj itt a legszebb!Negatívum talán,a helyi emberek kicsit tartozkódóbbak, viszont közlekedni sokkal egyszerűbb, még nincsenek tele az utak buszokkal, autókkal..Nekem mindenesetre a kedvencem lett...
Szia Zoli:)
Nekem is a kedvenceim között van:) Bármikor szívesen látlak benneteket ujra:) szuper hármas a tiétek...még télen talizunk...egyenlőre nehéz vissza szokni a 27 fokból a 14-be:(
puszi addig is nektek:)