(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

tóth zoltán Dátum: 2010-10-31 08:47:56
Szia máritthonMarcsi! Jelentem a végén összeszedtük magunk a fotópályázatra teljes létszámmal..A siker a miénk tuti!Mert akarjuk!Hát igen, a három testőr,az három testőr...Senki Alfonz, Csülök, és jómagam, Tuskó Hopkins.Ha télen jössz,akkor forralt borozunk!Puszi
Grand Marcsi Dátum: 2010-10-25 22:57:28
Kun György írta ekkor: 2010-10-24 12:14:54
Hát igen,jó hogy nincs akkora forgalom, bár egyik estve hazafele motorozva kamionhadjárattal találkoztunk.Valami helyi rendelet lehet, hogy este 8-9-10 után mehetnek csak? Tán mert ilyenkor kevesebb a turista?Csak mi voltunk ilyen őrűltek, hogy éjjel motoroztunk,de jó volt .-))))
Szia György. Este köt ki a Zakynthosi komp...erről jönnek a kamionok is.. A lényeg hogy jól éreztétek magatokat...izgalmasan:) Üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-10-25 22:55:06
tóth zoltán írta ekkor: 2010-10-24 09:16:39
Továbbá minden előre gondolkodónak:jártam már sok görög szigeten(Krétán,Korfun, Zakynthoson,még Cyprust is ide sorolhatjuk,de a táj itt a legszebb!Negatívum talán,a helyi emberek kicsit tartozkódóbbak, viszont közlekedni sokkal egyszerűbb, még nincsenek tele az utak buszokkal, autókkal..Nekem mindenesetre a kedvencem lett...
Szia Zoli:) Nekem is a kedvenceim között van:) Bármikor szívesen látlak benneteket ujra:) szuper hármas a tiétek...még télen talizunk...egyenlőre nehéz vissza szokni a 27 fokból a 14-be:( puszi addig is nektek:)
Kun György Dátum: 2010-10-24 12:14:54
Hát igen,jó hogy nincs akkora forgalom, bár egyik estve hazafele motorozva kamionhadjárattal találkoztunk.Valami helyi rendelet lehet, hogy este 8-9-10 után mehetnek csak? Tán mert ilyenkor kevesebb a turista?Csak mi voltunk ilyen őrűltek, hogy éjjel motoroztunk,de jó volt .-))))
tóth zoltán Dátum: 2010-10-24 09:16:39
Továbbá minden előre gondolkodónak:jártam már sok görög szigeten(Krétán,Korfun, Zakynthoson,még Cyprust is ide sorolhatjuk,de a táj itt a legszebb!Negatívum talán,a helyi emberek kicsit tartozkódóbbak, viszont közlekedni sokkal egyszerűbb, még nincsenek tele az utak buszokkal, autókkal..Nekem mindenesetre a kedvencem lett...